|   |  Aksesuar İnşaat Firması
Aksesuar İnşaat

Aksesuar İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1985

  • Proje Sayısı : 0

Aksesuar İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Aksesuar İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Aksesuar İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Aksesuar İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

"Aksesuar İnşaat"
Hayat kalitenizi yansıtan "Aksesuar İnşaat" inşaat aksesuarlarının ithalatı ve ihracatının yanı sıra kurum içi projeleri ve etkinlikleri ile birlikte gelişmiş seramik, mozaik ve banyo aksesuarlarının bölgesel bir temsilcisi olarak çalışmaya devam etmektedir.
 
Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de ve Irak'ın Erbil şehrinde bulunan kendi Sergi Salonuna sahip Aksesuar İnşaat, inşaat sektörünün farklı alanlarında en önemli projelerine devam etmektedir.
 
Bakü'de modern inşaat temellerini kuran "Aksesuar İnşaat" müşterilerine konut kompleksi sunmuştur ve sunmaya da devam etmektedir. Son yıllarda, aynı zamanda konut kompleksleri ile birlikte Qafqaz Üniversitesi'nin konut projesini tamamlamıştır. Dahası 2011 yılında beş katlı iş merkezini tamamlayan "Aksesuar İnşaat" söz konusu merkezi kullanıma sunmuştur.
 
1985 yılında başlatılan inşaat oluşumu ve inşaat malzemeleri alanındaki yeni ilerleme ile Aksesuar İnşaat, Azerbaycan'nın başkenti Bakü'de açılan tek işletme kurumu altında bu sektörün iki şubesini bir araya getirmeyi başarmıştır.
 
Güçlü alt yapısı ve üstün ürün tedariği ile inşaat ürünleri aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren "Aksesuar İnşaat" müşterilerine dekorasyon, mimarlık ve tasarım alanlarında Avrupa'nın önde gelen markalarını ithal ederek yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.
 
Geçmiş 
2007 yılında bir kez daha önemli bir adım atarak, 2000 metrekarelik mağaza ile mevcut mağazayı birleştirerek inşaat malzemeleri ve banyo aksesuarları sektöründe Azerbaycan'ın en prestijli mağazasını açmıştır ve kendi sektöründeki başarısını doğrulamaktadır.
 
"Aksesuar İnşaat" müşterilerine en yüksek kalitede en çok talep edilen ürünleri depolarından derhal temin etmekte ve müşterilerin beğeni ve gereksinimleri ile mimari, kurulum ve hizmet sağlamaktadır. Dünyanın en prestijli markalarının bir temsilcisi olan "Aksesuar İnşaat" müşterilerine üstün hizmet sağlamakta ve sadece mukim olduğu ülkede değil aynı zamanda tüm bölgede de inşaat sektörünün aranılan bir firması olmayı hedeflemektedir.
 
Porcelonos Venis'ten başlayarak Gamadecor, Systempool, L'Antica Colanial, Butech, Noken, Hatria, Saloni, Cristina ve RHS gibi Avrupa'nın 50 en büyük markasının temsilcisi olan "Aksesuar Şirketi" 2009 yılında Bakü'de bölgede büyük yankı uyandıran Porcelonosa Group mağazasını açmıştır.
 
Kafkasya'da inşaat aksesuarları sektöründe 15 yıllık deneyime sahip şirket, Ortadoğu'nun yüksek riskli ülkesi Irak'taki deneyimlerini tanıtma amacıyla 2012 yılında Irak'ın Erbil şehrinde 3000 metrakelik "Aksesuar İnşaat Erbil" Mağazası'nı açmıştır. Kısa sürede bütün Irak topraklarında, özellikle Bağdat, Musul, Süleymaniye ve Basra'daki ticaret ağı ile ihtiyacı karşılamada başarılı olmuştur.
 
"Aksesuar İnşaat" bir taraftan yeni mağazalar sunarken, diğer taraftan modern gereksinimleri karşılayacak şekilde mevcut mağazaları geliştirmektedir. Bu bağlamda,"Aksesuar İnşaat" müşterilerine bu sektörde yeni bir çağın başlangıcı olan dünyada alanında benzeri olmayan 1000m2' lik bu Mağazayı yenilemiş ve müşterilerine sunmuştur. Dünyanın en prestijli banyo ve SPA aksesuarları markalarını tanıtan "Aksesuar İnşaat" Mağazası görsel, kaliteli ve üstün hizmeti müşterilerine hizmet veren bir kafe, müşteri toplantı ve sunum odaları ile bir araya getirmektedir.

Tel: 0212 598 5598
Fax: 0212 598 5599
Email: info@aksesuarinsaat.com
Adres: Beşyol Mah. Akasya Sok. No:29 Florya İstanbul / Küçükçekmece

Aksesuar İnşaat Projeler Haritası

Aksesuar İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.