|   |  Aksoy İnşaat Firması
Aksoy İnşaat

Aksoy İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1994

  • Proje Sayısı : 3

Aksoy İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Aksoy İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Aksoy İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Aksoy İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

Aksoy İnşaat kurulduğu 1994 yılından günümüze inşaat sektöründe kazandığı tecrübe ile geliştirip uyguladığı yönetim ve çalışma anlayışıyla mutlak "müşteri memnuniyeti" kazanmayı ilke edinmiştir. Şirketimiz faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde müşteri odaklılık, değişim ve verimlilik gibi değerleri "şirket felsefesi" olarak benimsemiştir. 
 
Aksoy İnşaat 2005 yılından itibaren müşteri odaklı üretim ve pazarlama anlayışını ön plana çıkarmıştır.Şirketimiz "zamanında ve kaliteli üretim" anlayışı ile başladığı anahtar teslimi inşaat uygulamalarında stratejilerini bu hedef doğrultusunda belirlemiştir. 
 
İnşaat sektörünün yaşam kalitesini artıracak modern ve estetik mekanlarını sunan Aksoy İnşaatta projelerin, imzalanan sözleşmelere, yasal düzenlemelere ve müşteri isteklerine uygun şekilde yürütülüp belirlenen süre içinde teslim edilmesi esastır.
 
Misyon
 
Gerçekleştirdiği tüm projelerde yüksek kalitede üretim yapmak, çağdaş yaşam alanları ile bulunduğu bölgeye değer katmak.
Müşteri ihtiyaçlarına uygun projeler üretmek, satış öncesi ve sonrası koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmetler vermek. 

Vizyon
 
Aksoy İnşaat başladığı her projede kendisini yenileyip, geliştirerek hedefleri ile fark yaratarak, inşaat sektöründe öncü firma olmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Tel: 0256 856 4939
Fax: 0256 856 4368
Email: sales@aksoyinsaat.com
Adres: Akbük Mh., 1001 Cad. 2026 Sok. No:1, 09295 Aydın / Didim

Aksoy İnşaat Projeler Haritası

Aksoy İnşaat Projeleri

Aksoy İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.