|   |  Aktaş inşaat Firması
Aktaş inşaat

Aktaş inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1987

  • Proje Sayısı : 1

Aktaş inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Aktaş inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Aktaş inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Aktaş inşaat Hakkında

Aktaş İnşaat 26 yıldır sektöründe, ilkeli ve dürüst çalışması ile güven ve kalitenin simgesi olmaya devam etmektedir. Kuruluşunun amacı konut üretmek olan Aktaş İnşaat bu güne kadar üstlenmiş olduğu bütün projeleri zamanında bitirmiş olup devam etmekte olan projeleri de söz verdiği zamanda bitirmeyi taahhüt etmektedir.

Ülkemizde özellikle son yıllarda yaşanan sosyal ve ekonomik değişimleri dünyadaki değişimlerden ayrı düşünmek mümkün değildir. Bu değişime paralel olarak değişen müşteri memnuniyetleri ise ilk sırada yerini korumaktadır.

Aktaş İnşaat müşteri memnuniyetinin garantisini vererek onlara her türlü aktiviteleri olan sağlıklı, güven verici siteler ve konutlar sunmaktadır. Temel değerlerinden biriside ev sahibi olmak isteyen insanların tercih ve beklentilerini ön planda tutarak yapmış olduğu yatırımın karşılığını almış olmanın mutluluğunu yaşatmaktır.

1996 yılında kurulmuş olan ithal mutfak, banyo alanında faaliyet gösteren Aras Mutfak'la birlikte Aktaş İnşaat çalışmalarını sürdürmektedir.

Tel: 0216 316 8888
Fax: 0216 328 5252
Email: aktasinsaat@aktasinsaat.com
Adres: Bulgurlu, Alemdağ Cad. Hanımseti Sok.Aktaş Villaları No: 33 Çamlıca İstanbul / Üsküdar

Aktaş inşaat Projeler Haritası

Aktaş inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.