|   |  Aktifhan İnşaat Firması
Aktifhan İnşaat

Aktifhan İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1980

  • Proje Sayısı : 4

Aktifhan İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Aktifhan İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Aktifhan İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Aktifhan İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

1980 yılından beri inşaat sektörünün her alanında farklı isim ve firma ortaklıkları ile faaliyet gösteren Suat Kayhan’ın önderliğinde kurulan AKTİFHAN İnşaat, yepyeni bir vizyon ve profesyonel kadroyla hizmet vermek amacıyla, 2012 yılında kurmuştur.
 
Başarımızın en büyük sırrının ilk günden beri sürekli değişim ve gelişim ilkesi çerçevesinde, kaliteden ödün vermeden kendimizle yarışmaktan geçtiğine inanıyoruz. Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışma anlayışımızın doğal bir sonucu olarak, her projede sektördeki lider markalarla iş birliği yapıyoruz. En iyi çözümleri en estetik şekilde sunarak, bir kültür başkenti olan İstanbul'a yeni güzellikler kazandırmanın keyfini yaşıyoruz. Bununla birlikte, İstanbul'da yapılaşmanın gerektirdiği her türlü şartı büyük bir titizlikle ele alıyoruz. Deprem yönetmeliğine uygun projelerimizi, en ileri teknolojiler, modern mühendislik teknikleri ve mimari çözümler ile hayata geçiriyoruz. Bu nedenle Aktifhan imzası taşıyan projeler, her zaman güvenli ve huzurlu bir yaşam alanı anlamına gelmektedir.
 
Kimsenin dış kaynak yani banka kredisi kullanmadan iş yapamadığı bir ortamda; AKTİFHAN, kendi öz sermayesiyle büyüyor. Türkiye’nin geleceğine güveniyor.
 
 
 
AKTİFHAN İnşaat, hem iş ortaklarına hem de sosyal paydaşlarına verdiği güvenle, inşaat sektöründeki varlığını günden güne, daha da sağlam temellere dayandırıyor.
 
İstanbul’da hayata geçirilen kentsel dönüşüm projelerine destek vermek ve bölge halkını bilgilendirmek amacıyla 2012 Yılında Üsküdar Murat Reis’de ve 2013 yıllında Ataşehir Esatpaşa’da iki yeni irtibat ofisi açılmıştır.
 
Kurumsallaşma yolunda büyük adımlar atan AKTİFHAN İnşaat, güçlü ekibi ve eşsiz mimari bakış açısıyla rakiplerinden her zaman bir adım önde olmayı başarmış, Üsküdar Murat Reis Mahallesinde ve Ataşehir Esatpaşa Mahallesinde yaptığı Kentsel Dönüşüm projeleri ile Öncü olmuş bölge halkının takdirini toplamıştır.
 
Kimsenin dış kaynak yani banka kredisi kullanmadan iş yapamadığı bir ortamda; AKTİFHAN, kendi öz sermayesiyle büyüyor. Türkiye’nin geleceğine güveniyor.

Tel: 0216 481 5333
Fax: 0216 481 5334
Email: bilgi@aktifhan.com.tr
Adres: Yunus Emre Cad. No: 19/3 İstanbul / Ümraniye

Aktifhan İnşaat Projeler Haritası

Aktifhan İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.