|   |   |  AKYAPI İnşaat, MÜSİAD EXPO Fuarı’nda

AKYAPI İnşaat, MÜSİAD EXPO Fuarı’nda

Emlak sektöründe 18 yılı geride bırakan Akyapı İnşaat, Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği'nin (MÜSİAD) düzenlediği 16'ncı MÜSİAD EXPO Fuarı’nda stant açarak projelerini sergiliyor.

AKYAPI İnşaat, MÜSİAD EXPO Fuarı’nda

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Çarşamba günü başlayan, yerli ve yabancı 700 şirkete ev sahipliği yapan MÜSİAD EXPO Cumartesi gününe kadar ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.

"Fuar bereketli geçiyor"
MÜSİAD Fuarı’nda HALL 2 D06 blokta yer alarak Tem34, Metro34, Aks34, Plaza34, İşte34, Park Mavera 2, Seyranşehir, Sultan Park Evleri projelerini ziyaretçileriyle buluşturan Akyapı Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Asmalı, "Her şeyiyle dolu dolu bir fuar. Aşağı yukarı binin üzerinde iş adamı birebir satın alma görüşmeleri yapıyor. Fuar çok verimli ve bereketli geçiyor" dedi.

"2017’ye daha güçlü geliyoruz"
MÜSİAD’ın her yıl üzerine bir şeyler ekleyerek fuarı düzenlediğini söyleyen Asmalı, "Bu sene 16'ncısını yapıyoruz. MÜSİAD 16 senedir yaptığı bu fuara her yıl bir şey daha ekliyor. Dün başladı ve cumartesiye kadar devam edecek çok ciddi bir katılım var. 450’nin üzerinde şirket katılımı var, 200 bin ziyaretçi hedefleniyor, 8 bine yakın yurt dışından iş adamı geliyor. Akyapı İnşaat 18 senesini geride bıraktı. Ürün çeşitliliğimiz fazla konut, ticari dükkan, sanayi tesislerimiz, ofislerimiz var gayrimenkulün hemen hemen her çeşidinde varız. Dolayısıyla iyi bir müşteri portföyümüz oluştu. Akyapı olarak inşallah önümüzdeki sene 4 yeni proje ile müşterilerimizin karşısına çıkacağız, 2017’ye daha güçlü daha hazırlıklı bir şekilde geliyoruz" diye konuştu. İHA

Şirket Haberleri

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • FuzulEv’in Erken Teslim Kampanyası Bayrama Kadar Uzatıldı!
  FuzulEv’in Erken Teslim Kampanyası Bayrama Kadar Uzatıldı!

  FuzulEv, temmuz ayında başlattığı erken teslim kampanyasını müşterilerden gördüğü yoğun ilgi nedeniyle bayrama kadar uzattı. Müşterilerine bayram sevinci yaşatmayı hedefleyen FuzulEv Kurban Bayramı’na özel yüzde 20’ye varan indirim fırsatı sunuyor.

 • Masar İnşaat, öğrenci potansiyelini yatırıma dönüştürüyor
  Masar İnşaat, öğrenci potansiyelini yatırıma dönüştürüyor

  Gayrimenkul ve inşaat sektöründe 35 yıldan bu yana edindiği köklü tecrübe ile rotasını Türkiye’ye çeviren Masar İnşaat, dinamik bir öğrenci potansiyeline sahip Düzce’de inşa ettiği Masar Tower projesinde yatırımcılar için cazip bir kampanya başlattı.

 • İNDER: MB’nin çaktığı kıvılcımın meşaleye dönmesini umuyoruz
  İNDER: MB’nin çaktığı kıvılcımın meşaleye dönmesini umuyoruz

  Merkez Bankası (MB), faiz oranlarını yüzde 19,75’e düşürerek başta gayrimenkul olmak üzere tüm sektörün önünü aydınlatacak bir meşalenin kıvılcımını çaktı. Bankacılık, gayrimenkul ve diğer sektörlerinin üzerine düşen görev de, bu kıvılcımı ekonomiye ısıtacak bir meşaleye döndürmektir.

 • FuzulEv’den Erken Teslim Kampanyası!
  FuzulEv’den Erken Teslim Kampanyası!

  Kurulduğu günden bu yana sabit ve dar gelirli ailelerin ev hayalini gerçeğe dönüştüren FuzulEv, teslimatları erkene çekerek yine çok konuşulacak bir kampanyaya imza attı.

 • Nef’ten toplam 318 Milyon TL tahvil ödemesi
  Nef’ten toplam 318 Milyon TL tahvil ödemesi

  Toplam konut satış tutarında son 4 senenin lideri olan Nef, 50 Milyon TL tutarındaki tahvilin 7.kupon ödemesinin gerçekleştirildiğini Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirdi.

 • Sani Şener Körfez Bölgesi’nde inşaat sektörünün en güçlü 4. lideri
  Sani Şener Körfez Bölgesi’nde inşaat sektörünün en güçlü 4. lideri

  TAV Grubu CEO’su Sani Şener, inşaat sektörünün saygın yayınlarından Construction Week dergisi tarafından hazırlanan ve Körfez Bölgesi’nin en etkili 100 iş insanının açıklandığı listede dördüncü sırada yer aldı. Şener, 2015’ten bu yana listede ilk 10 arasında gösterilen tek Türk iş insanı oldu.

 • Masar İnşaat’tan 425 milyon TL’lik yatırım
  Masar İnşaat’tan 425 milyon TL’lik yatırım

  35 yıldan bu yana, Suriye’den başlayıp Mısır ve Suudi Arabistan’a uzanan bir coğrafyada çok sayıda dev projeye imza atan Masar İnşaat, gayrimenkul ve inşaat sektöründe edindiği köklü tecrübeyle, rotasını Türkiye’ye çevirdi.

 • Sefa İnşaat’ın Kızılay bağışları platin madalya ile ödüllendirildi
  Sefa İnşaat’ın Kızılay bağışları platin madalya ile ödüllendirildi

  Sefa İnşaat, yurt içi ve yurt dışında insani yardım faaliyetlerini sürdürmeye devam eden Türk Kızılayı’nın gelenekselleşen Kızılay Bağışçıları Madalya Töreni’nden ödülle döndü. Geçtiğimiz yıl düzenlenen ödül töreninden de ödül alan Sefa İnşaat, bu yıl platin madalyanın sahibi oldu.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.