|   |  Akyıldız İnşaat Firması
Akyıldız İnşaat

Akyıldız İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1987

  • Proje Sayısı : 0

Akyıldız İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Akyıldız İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Akyıldız İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Akyıldız İnşaat Hakkında

 

Hakkımızda

 

 

Akyıldız İnşaat Taahhüt İthalat İhracat Ltd.Şti. 1987 yılında kuruldu.Sektördeki gelişmeleri yakından izleyen teknolojik tüm gelişmelerden yararlanan Akyıldız İnşaat’ın kurumsal kültürünün temel taşı “zamanında ve kusursuz teslimat'tır.

 


Bu ilke doğrultusunda Türkiye’nin bir çok ilinde kamu taahhüt işleri ve seçkin konut projeleri üretmek için yola çıkmıştır.Taahhüt işleri ve konut üretiminde “güven” Akyıldız İnşaat’ın tercih edilme nedenlerinin başında gelir.Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Akyıldız İnşaat,Türkiye’nin deprem bölgesi gerçeğinden yola çıkarak, deprem ve imar yönetmeliğine göre ele aldığı her projeyi titiz bir çalışma sürecinden sonra fonksiyonel,lüks, konforlu ve kaliteli yapılar inşa ederek hayallerinizdeki yaşama kavuşmanıza fırsat sunmaktadır.Akyıldız İnşaat’a duyulan güven en büyük zenginliği ve gururudur.1987 yılından bugüne edindiği deneyimi ve dinamik yapısıyla,sürekli yeniliğe açık olan Akyıldız İnşaat,önümüzdeki dönemlerde daha büyük projelere imza atmayı hedef seçmiştir.

Başkanın Mesajı

Akyıldız İnşaat Taahhüt İthalat İhracat Ltd. Şti. olarak,  1987 yılında ülkemizin çeşitli illerinde konut üretimi ile birlikte devlet ve özel kurumlara inşaat taahhüt işlerini başarıyla yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Prensibimiz, değişen şartların gereklerini yerine getirerek, ekonomik ve teknolojik koşullara uygun, insana ve çevreye saygılı, güvenli ve kaliteli projelerin üretilmesidir. Akyıldız İnşaat olarak kurumsal kültürümüzün temel yapı taşı “Zamanında ve kusursuz teslimat”tır.

Üstlendiğimiz her projede insana ve çevreye saygıyı en ön planda tutmaktayız. Yaşamı kolaylaştırma adına kalite, estetik ve fonksiyonelliğe büyük önem vermekteyiz. Bu sayede tüm yapılarımız sağlam zeminler üzerine kurulmuştur. 1987 yılından beri taahhüt işleri ve konut üretiminde sağladığımız güven, Akyıldız İnşaat’ın tercih edilme nedenlerinin başında gelmektedir.

Kalite yönetim sistemi doğrultusunda inşaat hizmetlerini gerçekleştirirken, müşteri memnuniyetini de her zaman ön planda tutmak ilk hedefimizdir. Çeyrek asrı aşkın deneyimimiz ve dinamik yapımızla, prensiplerimize bağlı olarak, çalışanlarımızdan aldığımız destekle önümüzdeki dönemlerde daha büyük projeleri hayata geçireceğiz.

Vizyon & Misyon
 
VİZYON

Teknoloji insan konforunu esas alan bir unsurdur ve yapılar da göz önüne alınması gereken başlıca öğedir.
Deprem ülkesi olan Türkiye’de,depreme dayanıklı bina ve zemin şartlarına uygun temellendirme insana gösterilen bir saygının işaretidir.
Mutlu ve verimli bir hayat mutluluk verici evlere sahip olmakla başlar. Yapı projelerinin hareket noktası da bu ana fikir olmalıdır.

MİSYON

Değişen şartların gereklerini yerine getirerek, günümüzün hızla değişen ekonomik ve teknolojik koşullarına uygun, insana ve çevreye saygılı,güvenli ve kaliteli projelerin üretilmesi ve uygulanması.

Kalite Politikamız

Akyıldız İnşaat Taah. Turz. Gıda Tem.Tar. Ür. Değ. San. Tic. Ltd. Şti. Olarak,

Kalite Yönetim Sistemi Doğrultusunda İnşaat Hizmetlerini Gerçekleştirmek* Müşteri

Memnuniyetini Her Zaman Ön Planda Tutmak İlk Hedefimizdir.

Deprem Ülkesi Olan Türkiye’ de Depreme Dayanıklı Bina Ve Zemin Şartlarına Uygun Temellendirme Yaparak   Sektörümüzde Tanınan Şirketler Arasına Girmek,

Değişen Şartların Gerekliliklerini Tüm Çalışanlarımızdan Aldığımız Destekle,  Yerine Getirerek,

Günümüzün Hızla Değişen Ekonomik Ve Teknolojik Koşullarına Uygun, İnsana ve Çevreye Saygılı,Güvenli Ve Kaliteli Projelerin Üretilmesi, Uygulanması Ve Sürekli İyileştirilmesi Kalite Politikamızdır.

İnsan Kaynakları
 
İK Polikamız
Çalışan profilimiz, mesleğinde uzman, gelişmiş sosyal yetkinliğe sahip, şirkete bağlılığı ve motivasyonu yüksek, öğrenmeye, kendini geliştirmeye ve katma değer yaratmaya istekli bir ekipten oluşmaktadır.

Seçme ve Yerleştirme
Firmamızın seçme ve yerleştirme süreci personel ihtiyaçlarını karşılamak üzerine fırsat eşitliği ilkesiyle yürütülür. İnternet sitemizden direk başvurular, internet ve gazete ilanları, kariyer günleri, danışman firmalar vb. bir çok özgeçmiş temin etme alternatifi vardır.

Başvurular, yetkinlik bazlı mülakat, kişilik testleri gibi bilimsel ve modern seçme metodlarından yararlanılarak değerlendirilir.

Firmamız eğitime ciddi kaynak ayırmakta ve çalışanlarının gelişimini sağlayacak her türlü öğrenme faaliyetine katılımını desteklemektedir.

Tel: 0324 325 3286
Fax: 0324 326 6251
Email: akyildiz@akyildizinsaat.com
Adres: G.M.K Bulv. Aydınlıkevler Mah. 2020 Sk. Akyıldız Apt. 1/1 Mersin / Yenişehir

Akyıldız İnşaat Projeler Haritası

Akyıldız İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.