|   |  Akyol Grup Firması
Akyol Grup

Akyol Grup

  • Kuruluş Tarihi : 1962

  • Proje Sayısı : 1

Akyol Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Akyol Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Akyol Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Akyol Grup Hakkında

HAKKIMIZDA

Akyol Grup 1962 yılından itibaren Ümraniye’de faaliyet göstermektedir.

Akyol grup;

Akyol Döviz
Akyol İnşaat
HS Grup İnşaat
Natural Decor
Tr Yapı
Firmaları olmak üzere 5 firmadan oluşmaktadır.

Akyol İnşaat 1962 yılından bu güne ağırlıklı olarak ticari birimler üretmiş kiralamalar yapmıştır. Faaliyetlerine önceliği insan olan kentsel dönüşüm projeleri ile devam etmektedir.

Akyol Döviz 1993 yılından bu güne Ümraniye’de dövizin adresidir.

HS Grup İnşaat 2010 yılından bu güne faaliyetlerine önceliği insan olan kentsel dönüşüm projeleri ile devam etmektedir.

Natural Decor 1999 yılından beri imalat sektöründe olup; mutfak dolabı, raydolap, banyo dolabı ve kapı imalatı yapmaktadır. 8.000 m2 kapalı alanda toplam 175 çalışanımız bulunmaktadır. Referanslarımız ise Türkiye’nin önde gelen inşaat firmalarıdır (Dumankaya İnşaat, Nish İstanbul, Torunlar Gyo, Sadıkoğlu İnşaat, New City, Ekşioğlu İnşaat, Kiptaş)

Tr Yapı faaliyetlerine kentsel dönüşüm projeleri üreterek başlamış ve devam etmektedir.

Akyol Grup olarak; Kadıköy, Üsküdar ve Ümraniye’de projemizin inşaatı devam etmektedir.

Hedefimiz yaşanabilir mekânlar üretmektir.

MİSYON VE VİZYON

Vizyon

Mimari kimliği olan, farklı konseptlerdeki büyük kentsel dönüşüm projelerini hayata geçirmek; üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmak. Daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek üretim kalitesini yükseltmek. Uzmanlaştığımız her alanda ülkemizde en iyi olmakla kalmayıp uluslararası alanda da sunduğumuz her hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilklerin içinde ilkeli yer alan, lider olmanın yanı sıra her zaman lider kalmayı başarabilen bir kuruluş olmak.

Misyon

Akyol Grup’un misyonu; ülkemizde “kaliteli yaşam” anlayışını geliştirmek, zamanın gerektirdiği değişikliklerle yenilenen, kesintisiz müşteri memnuniyeti sağlamak, nitelikli ve deneyimli iş gücü kullanarak kaliteyi ve hayatı kolaylaştırmak, doğayı koruyan unsurları ön planda tutmak, dünyada inşaat sektöründeki gelişmeleri takip ederek insanlığa doğru projelendirilmiş, doğru mekanlarda, doğru ve kaliteli malzemeler kullanarak; sağlam, güvenli, sağlıklı, keyifli bir hayatı sunmak ve yaşanabilecek projeler hazırlamaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sürekli kalite iyileştirme anlayışını benimseriz ve paylaşırız. Müşterilerimize en iyi ürün ve hizmeti sunarak, müşteri mutluluğunu her şeyin üzerinde tutarız. Takım anlayışını benimseriz ve yaşatırız. Ekibimizin bilgi ve becerilerini arttırır geliştiririz. Sunduğumuz hizmeti sürekli iyileştiren yenilikçi bir kuruluşuz. Uluslar arası standartlarda ürün ve hizmeti sunan referans bir kurumuz. Giderek artan kalite hizmet anlayışımızın, güvenlik şemsiyesi altında tüm müşterilerimize ulaşmasını sağlarız.

Kalite politikamız, sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

Telefon: 0216 316 1388
Fax: 0216 316 1387
Email: info@akyolgrup.com
Adres: Atütürk Mh. Alemdağ Cd. Gaffarefendi Sk. No:24 Güder Han K.1 Ümraniye/İSTANBUL

Akyol Grup Projeler Haritası

Akyol Grup Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.