|   |  Akyol İnşaat Dekorasyon Firması
Akyol İnşaat Dekorasyon

Akyol İnşaat Dekorasyon

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Akyol İnşaat Dekorasyon, konut, ofis ve residence projeleri, Akyol İnşaat Dekorasyon hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Akyol İnşaat Dekorasyon ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Akyol İnşaat Dekorasyon Hakkında

Kurumsal
 
Akyol İnşaat ve Dekorasyon, kurulduğu günden itibaren yenilikleri takip ederek büyümüş ve bulunduğu sektörde öncü olmuştur. Firmamız güçlü birikimiyle yenilikçi ve kusursuz projelere imza atmaya devam etmektedir.
 
Çağdaş ve modern yaşam standartlarını sunmayı ilke edinen firmamız, köklü geçmişiyle sektöründe uzun yıllar başarıyla sürdürdüğü çalışmaları ve deneyimleri ile geleceğin yaşam alanlarını inşaa etmektedir.
 
Akyol İnşaat ve Dekorasyon, ilkeli ve dürüst çalışması ile güven ve kalitenin simgesi olmaya devam etmektedir. Sektördeki farklılığını araştırıcı ve yeniliğe açık bir şirket kültürüne sahip olması yaratmaktadır.
 
Ele aldığı her projede detaylı hesaplamalar, zemin etütleri ve analizler yaparak; sağlam, estetikten taviz vermeyen akılda kalıcı yapılar üretmektedir.
 
Firmamız; müşterilerinin güvenli, huzurlu ve sağlıklı bir ortamda sevdikleriyle birlikte yaşayabilecekleri yapılar inşaa ederken aynı zamanda da özgün ve yaşanabilir, dayanıklı malzemeler kullanarak yapılmış dekorasyon hizmeti de sunmaktadır.
 
Müşterilerimizin güvenini kazanmak kadar bu güveni kaybetmemek de firmamızın en öncelikli hedefidir. Bu nedenle en doğru malzeme ve uygun fiyatla sizler için yapılar üretiyoruz
 
Uzman yönetici kadrosu, titiz mimarları, konusunda yetkin mühendisleriyle, çağımızın ileri teknolojisinden yararlanarak çalışan Akyol İnşaat ve Dekorasyon, gelişmiş sosyal yaşam değerlerine uygun, çevreye duyarlı, güvenliğe önem veren ve içerisinde yaşayan insanların tüm sosyal ihtiyaçlarını karşılayan yaşam mekânları tasarlayan ve uygulayan bir inşaat ve dekorasyon firmasıdır.
 
Yalova ili ve ilçelerinde Akyol İnşaat ve Dekorasyon, kaliteli yaşamın simgesi olan yapılarıyla hizmetinizdedir.
 
Misyonumuz
 
Güvenilir bir firma olarak müşterilerimize yenilikleri ve kaliteyi en iyi şekilde, en iyi şartlarda ve en kısa zamanda temin ederek memnuniyeti sağlamaktır.
 
Kaliteli malzemeleri uygun fiyata sunmak, müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak, taahhüdümüz altında olan malzeme teslimlerini zamanında ve standartlara uygun tamamlamak, tedarikçileri kalite sisteminin bütünü içerisinde değerlendirip hep birlikte sürekli iyileştirmeyi amaçlamak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak, iş güvenliği konusunu birinci dereceden önemli kılmak ve geliştirmek, mümkün olduğu ölçüde çevre dostu malzemeleri satmak, uygulamak ve çevreye saygılı olmak misyonumuzdur.
 
Çevreye ve kanunlara saygılı, müşterisini ve çalışanını tatmin eden, toplumun gayrimenkul ihtiyaçlarını, doğru projelerle, kurum ve toplum açısından karlı yatırımlara dönüştürmeyi hedeflemektedir.
En iyi kullanım modelini geliştirip, en ileri inşaat teknolojilerini kullanarak, estetik ve fonksiyonel açıdan iz bırakacak gayrimenkul projelerini oluşturmaktır.
 
Vizyonumuz
 
Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün ve hizmet çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum olmak.
 
Geçmişimizden aldığımız mirasımızı, bilgi ve deneyimimizi, güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynakları ve yenilikçi yaklaşımlar ile birleştirmek.
 
Türkiye'de güvenilir yapılar oluşturan ve kaliteli yaşam alanları geliştiren şirketlerden biri olmak.
 
Değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdürmek.
 
Kaliteli hizmet sunmak amacıyla her zaman sektörel alandaki teknolojileri yakından takip etmek.
 
Kalite Politikamız
 
Müşterilerimizin memnuniyetinin, çalışanlarımızın geleceğinin memnuniyeti olacağına inanarak daha iyi hizmet vermek,
Müşteri memnuniyetini, ihtiyaçlarını esas alarak sorunlara en hızlı ve verimli şekilde takım ruhu ile disiplinli ve ilgili yaklaşmak,
 
Hizmette sınır tanımayan, güler yüzlü, planlı ve standartları en üst seviyede olan kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinmek,
 
Projeleri iş programına ve teknik şartnamelere uygun olarak zamanında bitirmek ve teslim etmek,
 
Şantiye süreçlerinde zayiatları en uygun seviyede tutarak verimliliği artırmak, maliyetleri düşürmek,
 
Çağın gerektirdiği modern ve geçerli yöntem, teknoloji, bilgi ve yönetim sistemlerini kullanmak,
 
Çalışanlar arasında karşılıklı güven, saygı, sevgi anlayışı ve iletişimi geliştirerek, belirsizlikleri ortadan kaldırıp huzurlu bir iş ortamı yaratmak,
 
Firmamızda oluşturulan kalite güvence sisteminin devamlılığını sağlayarak sürekli iyileşmeyi gerçekleştirmek,
 
Kalite düzeyini sürekli yükseltmek için tüm çalışanlarımızın fikirlerini alıp, projelerimize katılımlarını sağlamak,
 
İş yaptığımız kurumlarda sağladığımız güvenin, büyük bir sermaye olduğunun bilincinde olmak ve bu sermayeyi her geçen gün arttırmak,
 
Tüm çalışanlarımıza gerekli bilgilendirme ve eğitimler yardımıyla kendilerinin, diğer çalışanların ve ziyaretçilerin sağlık ve güvenliklerini tehlikeye atmamayı temel görev olarak benimsetmek,
 
Tüm faaliyetlerimiz kapsamında olası tehlikeli durum ve davranışlar ile ilgili risk değerlendirmelerini sistematik bir şekilde yaparak önleme kültürünü yerleştirmek.
 
Müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Bunu başardığımızdan dolayıdır ki her yeni projeden konut alanların çoğunluğunu eski müşterilerimiz oluşturuyor.
 
Tüm yapılarımız firmamızın garantisi altındadır. Yaşanan tüm sorunlara teknik ekibimizle birlikte anında çözüm sunarız.
 
En tepe yöneticiden en alt birimimize kadar tüm çalışanlarımız Sıfır Hata'yı hedeflemektedir.
 
Ben değil biz felsefesiyle hareket ederiz. Ekip çalışmasına inanırız, bu sayede verimliliği en üst seviyede tutarız.
 
Tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak maliyetleri minimum tutmaya çalışırız.
 
Sistematik ve dinamik çalışma kadromuzla tüm projelerimizi söz verdiğimiz zamanda bitiririz.
 
Yenilikçi bir yaklaşımla inşaa ettiğimiz tüm yapılarda orijinal tasarımlarla ile fark yaratırız.
 
Üretimin her safhasında yüksek teknolojiden yararlanırız. Hız ve kalitede rakip tanımayız.
 
İş mükemmelliğini gerçekleştirmek Akyol İnşaat çalışanları olarak hepimizin görevidir.

 

Tel: 0226 811 6141
Fax: 0532 242 8676
Email: info@akyolinsaatdekor.com
Adres: İstanbul Cad. Kıbrıs Sok. 30/B Yalova

Akyol İnşaat Dekorasyon Projeler Haritası

Akyol İnşaat Dekorasyon Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.