|   |  Akyol İnşaat Firması
Akyol İnşaat

Akyol İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Akyol İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Akyol İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Akyol İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Akyol İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

AKYOL İnşaat, kurulduğu günden itibaren yenilikleri takip ederek güçlü birikimiyle başarılı projelere imza atmaktadır. Çağdaş ve modern yaşam standartlarını sunmayı ilke edinen AKYOL İnşaat, köklü geçmişiyle uzun yıllar başarıyla sürdürdüğü çalışmaları ve deneyimleriyle geleceğin yaşam alanlarını inşa etmektedir, Uzman yönetim organizasyonu, profesyonel çözüm ortaklarıyla, çağımızın ileri teknolojisinden yararlanarak proje geliştiren AKYOL İnşaat, gelişmiş sosyal yaşam değerlerine uygun, çevreye duyarlı, güvenliğe önem veren ve içerisinde yaşayan insanların tüm sosyal ihtiyaçlarını karşılayan yaşam alanları tasarlamaktadır. 

Güvenli, huzurlu ve sağlıklı bir ortamda sevdiklerimizle birlikte yaşayabileceğimiz yaşam alanları inşa eden AKYOL İnşaat'ın başarısındaki en önemli etken; müşteri memnuniyetini öncelikli ilke olarak benimsemesidir.

Yalova merkezli başlayan projelerini, ülke çapında yeni yatırımlarla genişletmeyi hedefleyen AKYOL İnşaat, kaliteli yaşamın simgesi olan yapılarla müşteri odaklı çözümler üretmektedir.

Vizyonumuz

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün ve hizmet çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum olmak.

Geçmişimizden aldığımız mirasımızı, bilgi ve deneyimimizi, güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynakları ve yenilikçi yaklaşımlar ile birleştirmek.

Türkiye'de güvenilir yapılar oluşturan ve kaliteli yaşam alanları geliştiren şirketlerden biri olmak.

Değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdürmek.

Kaliteli hizmet sunmak amacıyla her zaman sektörel alandaki teknolojileri yakından takip etmek.

Misyonumuz

Güvenilir bir firma olarak müşterilerimize yenilikleri ve kaliteyi en iyi şekilde, en iyi şartlarda ve en kısa zamanda temin ederek memnuniyeti sağlamaktır.

Kaliteli malzemeleri uygun fiyata sunmak, müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak, taahhüdümüz altında olan malzeme teslimlerini zamanında ve standartlara uygun tamamlamak, tedarikçileri kalite sisteminin bütünü içerisinde değerlendirip hep birlikte sürekli iyileştirmeyi amaçlamak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak, iş güvenliği konusunu birinci dereceden önemli kılmak ve geliştirmek, mümkün olduğu ölçüde çevre dostu malzemeleri satmak, uygulamak ve çevreye saygılı olmak misyonumuzdur.

Çevreye ve kanunlara saygılı, müşterisini ve çalışanını tatmin eden, toplumun gayrimenkul ihtiyaçlarını, doğru projelerle, kurum ve toplum açısından karlı yatırımlara dönüştürmeyi hedeflemektedir.
En iyi kullanım modelini geliştirip, en ileri inşaat teknolojilerini kullanarak, estetik ve fonksiyonel açıdan iz bırakacak gayrimenkul projelerini oluşturmaktır.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin memnuniyetinin, çalışanlarımızın geleceğinin memnuniyeti olacağına inanarak daha iyi hizmet vermek,

Müşteri memnuniyetini, ihtiyaçlarını esas alarak sorunlara en hızlı ve verimli şekilde takım ruhu ile disiplinli ve ilgili yaklaşmak,

Hizmette sınır tanımayan, güler yüzlü, planlı ve standartları en üst seviyede olan kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinmek,

Projeleri iş programına ve teknik şartnamelere uygun olarak zamanında bitirmek ve teslim etmek,

Şantiye süreçlerinde zayiatları en uygun seviyede tutarak verimliliği artırmak, maliyetleri düşürmek,

Çağın gerektirdiği modern ve geçerli yöntem, teknoloji, bilgi ve yönetim sistemlerini kullanmak,

Çalışanlar arasında karşılıklı güven, saygı, sevgi anlayışı ve iletişimi geliştirerek, belirsizlikleri ortadan kaldırıp huzurlu bir iş ortamı yaratmak,

Firmamızda oluşturulan kalite güvence sisteminin devamlılığını sağlayarak sürekli iyileşmeyi gerçekleştirmek,

Kalite düzeyini sürekli yükseltmek için tüm çalışanlarımızın fikirlerini alıp, projelerimize katılımlarını sağlamak,

İş yaptığımız kurumlarda sağladığımız güvenin, büyük bir sermaye olduğunun bilincinde olmak ve bu sermayeyi her geçen gün arttırmak,

Tüm çalışanlarımıza gerekli bilgilendirme ve eğitimler yardımıyla kendilerinin, diğer çalışanların ve ziyaretçilerin sağlık ve güvenliklerini tehlikeye atmamayı temel görev olarak benimsetmek,

Tüm faaliyetlerimiz kapsamında olası tehlikeli durum ve davranışlar ile ilgili risk değerlendirmelerini sistematik bir şekilde yaparak önleme kültürünü yerleştirmek.

Müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Bunu başardığımızdan dolayıdır ki her yeni projeden konut alanların çoğunluğunu eski müşterilerimiz oluşturuyor.

Tüm yapılarımız firmamızın garantisi altındadır. Yaşanan tüm sorunlara teknik ekibimizle birlikte anında çözüm sunarız.

En tepe yöneticiden en alt birimimize kadar tüm çalışanlarımız Sıfır Hata'yı hedeflemektedir.

Ben değil biz felsefesiyle hareket ederiz. Ekip çalışmasına inanırız, bu sayede verimliliği en üst seviyede tutarız.

Tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak maliyetleri minimum tutmaya çalışırız.

Sistematik ve dinamik çalışma kadromuzla tüm projelerimizi söz verdiğimiz zamanda bitiririz.

Yenilikçi bir yaklaşımla inşaa ettiğimiz tüm yapılarda orijinal tasarımlarla ile fark yaratırız.

Üretimin her safhasında yüksek teknolojiden yararlanırız. Hız ve kalitede rakip tanımayız.

İş mükemmelliğini gerçekleştirmek Akyol İnşaat çalışanları olarak hepimizin görevidir.

Telefon: 0226 814 1477
Fax: 0226 814 1477
Email: info@akyolinsaat.com
Adres: Gaziosmanpaşa Mah. Şehit Bihicarettin Cad. No:61 Merkez/Yalova

Akyol İnşaat Projeler Haritası

Akyol İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.