|   |  Akyol İnşaat Firması
Akyol İnşaat

Akyol İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1958

  • Proje Sayısı : 1

Akyol İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Akyol İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Akyol İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Akyol İnşaat Hakkında

Faaliyetlerine Süleyman Akyol’un  1958 yılında kurduğu Akyol inşaat malzemeleri  ile başlayan Akyol Şirketler Grubu, İnşaat, lojistik ve insaat malzemeleri ile faaliyet göstermektedir.
 
Ankaranın çeşitli semtlerinde  tamamladığı projelerde çizgi üstü standartları yaşam standardı haline getirmeyi başaran Akyol Şirketler Grubu, bugüne kadar tamamladığı çeşitli projelerle  nitelikli konut inşa etmiş ve 2014 yılında Yaşamkentte İnci Kulesini hayata geçirmiştir.
 
Akyol Şirketler grubunun yarattığı  her yeni projede daha yenilikçi ve ihtiyaçlara cevap verebilecek tüm detayların düşünülmesi amaçlanmıştır.
 
İnşaat sektörünün yanında lojistik, insaat malzemeleri toptan ve perakende mağazaları ile sektöründe de tecrübesi  ile başarılı işlere imza atmaya devam eden Akyol şirketler grubu yönetim kurulu başkanı Ali Akyol şirketimizin misyon ve vizyonlarıyla ulusal ve uluslar arası is ortakları dahil olmak üzere saygın dürüst iş anlayışını günümüze kadar taşıyabilme başarısını göstermiştir
 
Yakın zamanda 60.yılını kutlayacak olan Akyol  şirketler grubu olarak deneyimlerimizi yeniliklerle birleştirerek bulunduğumuz sektörlerde kalıcı ve lider firmaların arasına girmek en önemli misyonumuzdur.

Tel: 0312 217 0237
Fax: 
Email: bilgi@incikulesi.com
Adres: 3250. Cd. No:34 Yaşamkent 06810 Ankara / Yenimahalle

Akyol İnşaat Projeler Haritası

Akyol İnşaat Projeleri

Akyol İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.