|   |  Akyükselen İnşaat Firması
Akyükselen İnşaat

Akyükselen İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 9

Akyükselen İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Akyükselen İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Akyükselen İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Akyükselen İnşaat Hakkında

BİZ KİMİZ?

Bursa’da prestijli konutlar inşa eden Akyükselen İnşaat; doğruluk, dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu çalışmalarla sektöre değer katmaktadır. Harput Holding bünyesinde inşaat alanında hizmet veren Akyükselen İnşaat, yenilikçi yaklaşımlarla kendini geliştiren ve köklü deneyimi ile güvenden ödün vermeden müşterilerinin beklentilerine cevap vermektedir.

Türkiye’de inşaat sektörüne yön veren sayılı firmalar arasında yer alan Akyükselen İnşaat, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda yarattığı yeni markası Yükselenpark ile Limited Şirket faaliyet alanını genişletmiştir.

Akyükselen İnşaat dünden bugüne sayısız projeleri ile şeffaflık ilkesi, kalite yönetimi, profesyonel satış ve saha ekibi ve sorumluluk bilinci kapsamında toplumun değerlerini göz önünde bulundurarak yaşanabilir alanlar yaratmaktadır.

Marka değerinin verdiği güç ile Yükselenpark, Bursa’da Osmangazi-Yıldırım ve İnegöl’de yüzlerce aileyi ev sahibi yaparken özenle inşa ettiği ticari alanları ile iş yaşamını da aktif bir hale getirmiştir. Portföyüne, şehrin gözde semti Nilüfer’i de katan marka, toplamda inşa ettiği 3 bini aşkın yaşanabilir alanları ile büyümeye devam ediyor.

Yeni projeleri ve yenilikçi yaklaşımları ile inşaat sektöründe hedeflerini başarılı bir şekilde tamamlayan Akyükselen İnşaat, yürüttüğü tüm faaliyetlerde yasal yükümlülüklere uyarak çevrenin en az hasar almasını öncelikleri arasında tutmaktadır. Çevreye uyumlu malzeme ve teknolojiyi kullanarak iş disiplinindeki başarı ögesini, gelecek nesillere yaşanabilir alanlar bırakmak kaygısı ile şekillendirmektedir. Bu doğrultuda bir vizyon ile hareket eden Akyükselen İnşaat, her zaman iyi bir yaşam kalitesi için çalışmalarına devam etmektedir.

Vizyonumuz
Güven ve Kalite üzerine inşaat ettiği konutları daha geniş alanlara yayarak sektöre yön veren lider firmalardan biri olmak.

Misyonumuz
Kentsel dönüşüm projeleri ile şehre değer katarız. Kaliteli ve Konforlu Konut anlayışından taviz vermeden proje geliştirir, projelerimizi sıfır hata ile zamanında teslim etmeyi amaç ediniriz. Güven ve İtibarımızın sahip olduğumuz en değerli hazinemiz, yeniden kazanılması en zor değerimiz olduğuna inanırız.

Telefon: 444 89 16
Fax: 0224 366 2277
Email: aky@akyukseleninsaat.com.tr
Adres: İhsaniye Mah. İzmiryolu Cad. No:116 Kat:5 No:9-10 Nilüfer Bursa

Akyükselen İnşaat Projeler Haritası

Akyükselen İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.