|   |  Akzirve Gayrimenkul Firması
Akzirve Gayrimenkul

Akzirve Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 6

Akzirve Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, Akzirve Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Akzirve Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Akzirve Gayrimenkul Hakkında

Hakkımızda

Akzirve mali gücünü kullanarak pörtföyüne kattığı çok özel lokasyonlardaki arazilerine, bünyesinde yapılandırdığı ve uzman takımlardan oluşan Zirveler İnşaat şirketiyle, yatırımın tamamını bizzat gerçekleştirebilecek büyüklükteki fonlarını değerlendirerek özellikli projeler geliştiriyor.

50 yıla yakın süredir dünya çapında sürdürdüğümüz ticari faaliyetler sonucunda elde ettiğimiz tecrübeyi Türkiye'ye aktarıyoruz. Gayrimenkul geliştiriciliği alanındaki deneyimlerimizi kullanarak yurt dışında da talep görecek nitelikte özellikli yapılar geliştiriyor ve uluslararası standartlara uygun olarak inşa ediyoruz.

Akzirve, rekabet içerisinde kalıcı yer edinebilmek ve söz sahibi olabilmek amacıyla, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak yapılar inşa edebilmek ve teklifler geliştirebilmek hedefiyle alanının en tanınmış, yeteneklerini ispatlamış ve taktir kazanmış unsurlardan oluşan proje takımlarıyla ilerletiyor.

Telefon: 0212 272 7573
Fax: 0212 272 7573
Email: akzirve@akzirve.com
Adres: Maya Akar Center Büyükdere Caddesi No:102 Esentepe 34394 İstanbul Turkey

Akzirve Gayrimenkul Projeler Haritası

Akzirve Gayrimenkul Projeleri

Akzirve Gayrimenkul Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.