|   |  Al Mazaya Holding Firması
Al Mazaya Holding

Al Mazaya Holding

  • Kuruluş Tarihi : 1998

  • Proje Sayısı : 1

Al Mazaya Holding, konut, ofis ve residence projeleri, Al Mazaya Holding hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Al Mazaya Holding ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Al Mazaya Holding Hakkında

ŞİRKET PROFİLİ

Al Mazaya Holding yatırımın mantıksal sonuca götürülmesi fikrinin neticesi olarak doğmuştur. Büyük düşünmek, yüksek değer ve kazanç sağlamak, ayni zamanda büyümek ve gerek yurt dışındaki gerekse Kuveyt içindeki büyük yatırımcıların güvenini sağlamak Al Mazaya’nin yapı taslarını oluşturur.Bizler satın almadan tahsise, seçilmiş geniş arazileri imara açmaya ve ticari ve meskûn alanlar sunmaya kadar geniş yelpazede gayrimenkul ürünleri ve servisleri sunmaktayız. Al Mazaya Hakkinda

Al Mazaya, birden çok takdire sayan projesi ile Ortadoğu pazarındaki gayrimenkul şirketlerinin en önemli ve takdir edilen şirketlerinden biri olarak tanınır. Şirket, bölgede güçlü ve titiz bir yatırıma duyulan ihtiyaç düşüncesinden doğmuş ve gerek Kuveyt gerekse yurt dışındaki büyük ölçekli yatırımcıları oluşturmak ve korumak hususlarında basari sağlamıştır.Şirket 1998 yılında kurulmuş, Al Mazaya Holding Şirketleri adi altında operasyonlarına başlamıştır ve 2004 yılında 15 milyon Kuveyt dinarı olan ödenmiş sermayesini 68,9 milyon Kuveyt dinarına ( hemen hemen 243.036.000 milyon USD) çıkarmıştır. Al Mazaya halka açık bir şirket olup hem Kuveyt hem de Dubai borsasına kayıtlıdır.Al Mazaya birçok alanda kapsamlı gayrimenkul ürünleri ve servisleri sunmaktadır, bunların içinde lüks villalar ve yüksek kaliteli meskun binalar, ofis ve kiralık binalar gibi ticari yapılar, hastane binaları gibi sağlık projeleri bulunmaktadır. Al Mazaya satın alma ve tahsis yanında belirlenmiş alanlarda geniş alanların imarı hizmetlerini de sağlar.Al Mazaya gayrimenkul alanında, Kuveyt içi ve dışında, satın alma, mülkiyet, arsa satısı ve şirket için imarı gibi alanlarda da iştigal etmektedir. Ayni zamanda, Al Mazaya, üçüncü kişilerin malları ve yönetimi, operasyon ve yatırım, otellerin uzun ve kısa dönem kiralanması, spor salonları, dinlenme parkları, bahçeler, fuar alanları, restaurant, ticari ve yerleşim kompleksleri, turist ve sağlık merkezlerinin yönetimini de idare eder.

AL MAZAYA HOLDİNG HAKKINDA

1998 yılında kurulan Kuveyt merkezli Al Mazaya Holding, kendi alanında sayısız önemli projeye imza atmış olan, Orta Doğu ve Körfez Bölgesi’nin en önemli ve saygın gayrimenkul geliştirme şirketlerindendir. Kuveyt, Dubai ve İstanbul’da merkezleri bulunan şirketin Suudi Arabistan, Lübnan, Abu Dabi, Umman ve Katar’da projeleri bulunmaktadır.

Al Mazaya Holding, Ortadoğu ve Körfez bölgesindeki çeşitli ülkelerde, gayrimenkul piyasasının farklı alanlarında hizmet veren çok sayıda güvenilir ve itibarlı grup şirketlerine sahiptir. Bu şirketler arasında Kuveyt’te bulunan First Dubai Real Estate Development Company, First Qatar Real Estate Development Company, Seven Zones Real Estate; Dubai’de bulunan Al Mazaya Real Estate, Al Dana Real Estate Limited ile Al Mazaya Lebanon şirketleri sayılabilir. Ödenmiş sermayesi yaklaşık 243 milyon ABD Doları olan Al Mazaya Holding’in hisseleri Dubai ve Kuveyt borsalarında işlem görmektedir.
Al Mazaya Holding projelerinin değeri yaklaşık 5 milyar ABD Doları civarındadır. Bu projeler arasında, Ortadoğu ve Körfez bölgesinin birçok yerinde bulunan seçkin villa projeleri, konforlu apartman projeleri ve aralarında ofis, iş merkezi ve sağlık merkezlerinin de yer aldığı modern ticari yapı projeleri sayılabilir. 2014 yılında %100 iştiraki Al Mazaya Turkey Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. ile Türkiye pazarına giriş yapan Al Mazaya Holding, ülkemizdeki ilk projesi “Ritim İstanbul”u tamamlamaktan ve projenin tamamını portföyüne katmış olmaktan büyük gurur duymaktadır. Al Mazaya Holding, önümüzdeki dönemde de ülkemizde yapacağı yeni projelerle isminden söz ettirmeye kararlıdır.

Telefon: 0216 225 4100
Fax: 0216 504 7785
Email: info@mazayarealestate.com
Adres: Cevizli Mah.Zuhal Cad. Ritim İstanbul | A1 Block No:46/A Floor:36 Maltepe |İstanbul 

Al Mazaya Holding Projeler Haritası

Al Mazaya Holding Projeleri

© Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.