|   |  Al-Ka inşaat Firması
Al-Ka inşaat

Al-Ka inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1956

  • Proje Sayısı : 1

Al-Ka inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Al-Ka inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Al-Ka inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Al-Ka inşaat Hakkında

Çınar Şirketler Grubu ve Gurbetçiler İnşaat, köklü geçmişleriyle inşaat sektöründe uzun yıllar ayrı ayrı, başarı ile sürdürdükleri çalışmaları, edindikleri üstün deneyimleri ve güçlerini 2009 yılında, sektörün güvenilir iki ismi olan "Kadir Çınar" ve "Ali Gurbetçi" 'nin adlarını taşıyan, "AL-KA İnşaat Limited Şirketi" çatısı altında birleştirildi. 

AL-KA İnşaat, çağın gelişiminin gerisinde kalmadan, ülke gerçeklerine uygun ve her türlü krizden etkilenmeyecek ekonomik yapıya sahip olmayı kendisine hedef olarak seçmiştir. 

Halkın ihtiyaçlarına, her yönüyle cevap vermenin yanı sıra, deprem kuşağında olan ülkemizin coğrafyasını da göz önünde bulundurarak; insan yaşamına önem veren, kaliteli, dayanıklı, ekonomik ve en son teknolojinin imkanlarıyla donatılmış, alt ve üst yapı işlerini kusursuz, sorunsuz ve uzun ömürlü üreterek sizlere teslim edecektir. 

ÇINAR ŞİRKETLER GRUBU

1956 yılında Tahtakale-İstanbul ’da Ateş Proteknik Sanayi ismiyle kurulan firmamız, özellikle Kimyevi maddeler konusunda iç ve dış ticaret faaliyetleri ile gelişmiştir. Yıllar içinde faaliyet konularına müteahhitlik hizmetleri ve Yapı malzemeleri distribütörlüklerini de ekleyen şirketimiz , 1987 yılında Çınar Yapı Malzemeleri Tic. Ltd. Şti. ünvanını almıştır. 

Güncel olarak bünyesinde Çınar Yapı Malzemeleri , USH Uluslararası Sigortacılık hizmetleri , Al-Ka İnşaat , Akfet Denizcilik ve Forimeks Dış Ticaret şirketlerini bulunduran Çınar Grup , bünyesindeki firmalar vasıtasıyla İnşaat, Yapı Malzemeleri, Sigortacılık Hizmetleri, Yat Kiralama hizmetleri ve Dış Ticaret konularında faaliyetlerini sürdürmektedir . Yeni yatırımları ile büyüyen Çınar Şirketler Grubu, tecrübeyi bilgiyle bütünleştiren hizmet anlayışla hedeflerine doğru yol almaktadır.

Tel: 0216 461 2994
Fax: 0216 461 2996
Email: info@al-ka.com
Adres: İçerenköy, Eski Küçükbakalköy Yolu No: 60 İstanbul / Ataşehir

Al-Ka inşaat Projeler Haritası

Al-Ka inşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.