|   |  Alaçatı inşaat Firması
Alaçatı inşaat

Alaçatı inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Alaçatı inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Alaçatı inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Alaçatı inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Alaçatı inşaat Hakkında

Alaçatı İnşaat Türk turizmine vizyon kazandıracak olan Port Alaçatı projesi ile, Alaçatı'nın marka değerini  yükselterek, dünya çapında hak ettiği üne erişmesine katkıda bulunmayı hedefliyor.

 

Türk turizmine vizyon kazandıracak olan proje ile, Alaçatı'nın marka değerini yükselterek, dünya çapında hak ettiği üne erişmesine katkıda bulunmayı hedefliyor. Gelecek 20 yıl boyunca gelişmeye devam edecek projenin, mağazaları, sportif ve kültürel faaliyetlere yönelik merkezleri, güvenliği, marinası, sağlık, spa, golf ve turistik tesisleriyle birlikte 500 evin üzerinde bir yerleşim alanı olmasını planlanıyor. Projede her ev, teknesini kendi sahiline bağlamak, bahçesinden Ege'nin maviliklerine atlamak, kendi özel sörf deposundan çıkardığı sörfü ile benzersiz bir keyif yaşamak ayrıcalığına sahip olacak.

 Alaçatı'nın doğal dokusunun korunması için özel projeler ile ilerleyen projede, mimari etap etap devam etmekte. Bu projenin baştan sona her türlü detayında doğaya saygı ilke edinildi. Öyle ki, mimarlarımız haftalarca uğraşıp, tek bir ağacı kurtarabilmek adına evlerin konumunu, girişlerini ya da sokak planını değiştirmenin yollarını aramayı göze alıyor. Bugüne kadar deniz kıyısı yerleşimlerinde sahil şeridine yapılan tüm müdahalelerin denizin doldurulması ile gerçekleştiğini gördük. Biz ise, alışılanın tam tersine,projeyi karanın denize dönüştürülmesi ile oluşturulacak kanallar sayesinde hayata geçiriyoruz. Denizin içeri alınması ile yeni kıyı şeridi yaratılan proje sayesinde, halen 500 metre uzunluğunda olan kıyı şeridi korunurken 10 kilometreye kadar ek sahil yaratmayı planlamaktayız.

Tel: 0216 359 1035
Fax: 0216 363 3596
Email: info@alacatiinsaat.com.tr
Adres: Dalyan İş Bankası Blokları F Blok D:1 Feneryolu 34727 İstanbul / Kadiköy

Alaçatı inşaat Projeler Haritası

Alaçatı inşaat Projeleri

© Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.