|   |  Alaydın Yapı Firması
Alaydın Yapı

Alaydın Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1977

  • Proje Sayısı : 1

Alaydın Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Alaydın Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Alaydın Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Alaydın Yapı Hakkında

HAKKIMIZDA
 
38 yıllık deneyime sahip inşaat mühendisi Servet Sürenkök tarafından kurulmuş olan ALAYDIN YAPI A.Ş. İnşaat sektöründe sağduyu ve kararlılıkla ilerleyerek bir marka haline gelmiştir. Devam eden yatırımları ile başarılı çalışmalara imza atarak her geçen gün daha da büyümektedir.
 
ALAYDIN YAPI, inşaat sektöründe uzun yıllardan beri edinmiş olduğu Antalya ve Alanya çevresinde özel villa ve satılık daireler konusundaki pazarlama ve teknik deneyimlerini, yeniliklerin takipçisi olarak günümüze taşımıştır. Güvenilirlik ve müşteri memnuniyetine odaklı iş ve çalışma sistemi ALAYDIN A.Ş.nin her zaman temel prensibi olmuştur.
 
Bugün, Norveç, Rusya, İngiltere, Almanya, Avusturya ve Hollanda gibi birçok ülkede iş ortakları bulunan ALAYDIN YAPI, projelerini profesyonel pazarlama yöntemi ile dünyanın pek çok ülkesine taşımaktadır.
 
ALAYDIN YAPI bugün sadece inşaat yapmakla kalmıyor aynı zamanda yapmış olduğu sitelerin yönetimini üstlenip, yatırımcılarının dairelerini kiraya veriyor, müşterilerine mobilya alımından çocuk bakıcısı hizmetine kadar yardımci oluyor.
 
Misyonumuz: Yüksek inşaat kalitesini koruyarak herkesin kendine göre bir yuva bulabileceği sitelerde sıcak bir atmosfer yaratmak.
 
Vizyonumuz: Yatırım ve gayrimenkül piyasasında saygın ve başarılı bir şirket olmaya devam etmek.
 
İNŞAAT VE SATIŞ EKİBİMİZ
Yönetim Kurulu Bşk. ve Genel Müdür Servet Sürenkök 38 senelik tercübeye sahip bir inşaat mühendisidir. ALAYDIN YAPI öncesi ve ALAYDIN A.Ş. ile birlikte fabrikadan villaya kadar 280'den fazla projede toplam 420,000 m2 inşaat yaptı. Detaylara çok önem vermesinin yanında daima yeni teknolojilerin uygulanması ve kalite standartlarını sürekli yukarı taşımayı amaçlamaktadır. Herzaman ekibinin müşteri memnuniyetini ön planda tutmasını ister.
 
İnşaat Grubu Sorumlusu Mimar Kadri Arabalı İstanbul Teknik Üniversitesi mimarlık bölümünden 1996 yılında mezun oldu. 18 yıl boyunca yerli ve yabanci birçok konut, alışveriş merkezi, otel vs projelerin tasarım ve uygulamasında görev aldı.

HİZMETLERİMİZ

Proje Gezi Turu
Bir ev almanın sizin hayatınızda ne kadar önemli bir karar olduğunu ve bu kararı verirken ne kadar titiz davranmanız gerektiğini biliyoruz. Bu anlayış içinde, satın alacağınız evin bulunduğu şehri ve genel çevresini yakından tanımanız ve projelerimizi yerinde görüp değerlendirebilmeniz için sizi proje gezi turumuza davet ediyoruz.
 
Gayrimenkul Satış Hizmetleri
Alaydın Yapı'dan bir daire veya villa aldığınız taktirde satış işlemlerinin her adımı prosedürlere uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Gayrimenkulü almaya karar verdiğiniz zaman karşılıklı hakların korunduğu bir Satış Sözleşmesi yapılmaktadır. Bu sözleşme Satıcı ve Alıcı tarafların karşılıklı taahhüt ettiği maddelerin yazılı olarak ...

Kiralama Hizmetleri
Projelerimiz sürekli oturuma ve yazlık olarak kullanıma son derece uygun bir konsepte sahiptir. Gerek uzun vadeli gerekse dönemsel bazda kiralama yapılabilir durumdadır. Eşyalı ve eşyasız seçenekleri ile farklı tipte daire alternatiflerimiz mevcuttur. Projelerimizden daire kiralama yapabileceğiniz gibi eğer isterseniz yine projelerimizden satın aldığınız bir ...

Satış Sonrası Hizmetler
Alaydın Yapı'nın sunmuş olduğu Satış Sonrası Hizmetler:
 
Projelerimizden daire satın alarak Alaydın ailesine katıldığınız takdirde, profesyonelce yürütülen, deneyimli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yürütülen satış ...

Tel: 0242 259 1666
Fax: 0242 259 2464
Email: info@alaydinvilla.com
Adres: Gardenia Houses  Boğaçay - Hurma, 217 sk.,  N8, A blok, d.1  07130 Antalya / Konyaaltı

Alaydın Yapı Projeler Haritası

Alaydın Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.