|   |  Albayrak İnşaat Firması
Albayrak İnşaat

Albayrak İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1989

  • Proje Sayısı : 1

Albayrak İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Albayrak İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Albayrak İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Albayrak İnşaat Hakkında

Hakkımızda
 

Albayrak İnşaat San. Tic. Ltd. Şti., inşaat, taahhüt ve ticaret konularında faaliyet göstermek amacıyla 1989 tarihinde kurulmuştur. Albayrak İnşaat kurulduğu tarihten itibaren yaptığı işe saygıyı ilke olarak kabul edip, maddi kazancın ötesinde iş yaptığı kurum ve kişiler nezdinde güvenilirliği, dürüstlüğü ve kaliteyi ön planda tutmayı kendisine hedef olarak seçmiştir. 

 

Kuruluşuyla birlikte daha çok telekominikasyon, atık su, temiz su ve yağmur suyu tesisi inşaatları gibi altyapı işlerine yoğunlaşan Albayrak İnşaat, zaman içinde çevre düzenlemesi, peyzaj, yol inşaatı ve üst yapı inşaatları işlerine yönelmiş bulunmaktadır. Sosyal Konutlar, Lüks Konutlar, Sanayi ve Ticaret Yapıları Albayrak İnşaat'ın üstlenip başarı ile tamamladığı işler arasında bulunmaktadır. 

 

Günümüzde amatör bir ruhu profesyonel bir işletme anlayışı ile birleştiren Albayrak İnşaat giderek genişleyen iş hacmine paralel olarak, makina

parkını, ekipmanını ve deneyimli kadrosunu günden güne büyütmektedir. 

 

Her koşulda, faaliyet alanındaki toplam kaliteyi ön planda tutarak, kurumsal kimliğini, dürüstlüğü ve başardığı projeleriyle kalıcı kılmak Albayrak İnşaat'ın birincil ve "olmazsa olmaz" kuralıdır. 

 

Albayrak İnşaat günümüze kadar gerçekleştirdiği ve bundan sonra da gerçekleştireceği projeleriyle, iddialı, tutarlı, kararlı ve dürüst çalışma ilkeleriyle bu iş kolunda bulunan ve tercih edilen seçkin firmalar arasında hak ettiği konumu almaya adaydır.

 

Müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim ve yaşanabilir bir çevre yaratmak ana fikrimizi oluşturmaktadır. Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmak.

 

İnşaat sektörünün önde gelen bir firması olarak; yeniliklere açık, ileriyi görebilen, geniş bir tabanın beklentilerini karşılayabilecek üretim hedefini ilke edinen, sürekli büyümeyi hedef alan, ülkemiz ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen, bir dünya şirketi olmaktır.

Tel: 0216 429 3939

Fax: 0216 429 3939

Email: info@albayrakinsaat.com

Adres: Armağanevler Mah. Nazik Sok. No:16/A İstanbul / Ümraniye 

Albayrak İnşaat Projeler Haritası

Albayrak İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.