|   |  Aldeg İnşaat Firması
Aldeg İnşaat

Aldeg İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Aldeg İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Aldeg İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Aldeg İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Aldeg İnşaat Hakkında

Aldeg İnşaat Hakkımızda

Kurululuşundan bugüne, dinamik yapılanması içinde sürekli olarak büyüyen Bodrum Aldeg İnşaat , finansal gücü ve uygulamalarındaki toplam kalite prensibi ile Türkiye’de pek çok projeyi başarı ile tamamlamıştır.

ALDEG, insanı ön planda tutan, yüksek kaliteye inanan ve çağdaşlığa önem veren anlayışı ile bugüne kadar 150’e yakın konutu, yurt binalarını, endüstriyel tesisleri anahtar teslim olarak tamamlamıştır.

Resmi ve özel sektöre ait alt yapı ve üst yapı inşaat işleri, anahtar teslimi fabrika inşaatları, toplu konut inşaatları, özel konut inşaatları ve villalar, şehirler arası yollar ve şehir içi yol inşaatları,Çimento ve Cam fabrikaları inşaatları, Şehir içi doğal gaz dağıtım ve tesisat inşaatları, restorasyon inşaatları, Olimpik ölçülerde spor tesisleri inşaatları, olimpik normlarda atletizm pistleri inşaatları da ALDEG'in başarı ile tamamladığı işler arasındadır.

Finans gücünü, topluluk içersindeki diğer şirketlerin faaliyetleri ve yatırımlarına da yönlendiren ALDEG, taahhüt sektörünün yanı sıra inşaat ve diğer imlat sektörlerinde de aktif olarak rol almaktadır.

Telefon: 0252 317 0880
Fax: 0252 317 0880
Email: info@aldeginsaat.com
Adres: Merkez Mah. Atatürk Blv. 91/C Konacık / Bodrum

Aldeg İnşaat Projeler Haritası

Aldeg İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.