|   |  Alfa Yapı Firması
Alfa Yapı

Alfa Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Alfa Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Alfa Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Alfa Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Alfa Yapı Hakkında

ALFA YAPI A.Ş. olarak, seramik ve vitrifiye alanında İtalya ve İspanya’nın önde gelen pek çok grubunun Türkiye distribütörlüğünü yürütmekteyiz. Aynı zamanda, Türkiye’de sadece bizim üretimini ve ihracatını yapmakta olduğumuz Dekoratif Alüminyum Mozaik tesisimiz de faaliyetlerine devam etmekte.
 
Bugüne kadar, Türkiye genelinde faaliyet gösteren 72 bayimiz ile birlikte pek çok üst düzey inşaat projesinde yer aldık. Yıllardır inşaat sektörüne üst düzey malzeme tedarik eden bir firma olarak, bu sektörde yapılan projeleri çok yakından takip etme imkânımız oldu. Bu süre içinde, sektörde ciddi bir birikim ve deneyim edindik. Bugüne kadar takip ettiğimiz projelerde gözlemlediğimiz doğru uygulamaların yanı sıra hatalardan da dersler çıkardık. Ve bu birikimlerimizi yapı sektöründe de kullanma zamanının geldiğini düşündük.
 
Başlangıç projemize karar verme sürecinde, özellikle İzmir’de markalı ve lüks villa projeleri konusunda bir açık olduğunu gördük. Karşıyaka civarında pek çok rezidans tarzı proje olmasına rağmen yatay yerleşim konseptinde ciddi bir alternatif mevcut değil. Bu noktadan hareketle İlk inşaat projemiz olan Turkuaz Evleri’ni, “Müstakil bir hayat” sloganı ile Karşıyaka Sasalı’da hayata geçirmeye karar verdik ve geçtiğimiz yıl inşaatına başladık. Evlerin teslimatını Mayıs 2014 olarak planladık.
 
TURKUAZ bizim ilk projemiz ve bizim için referans teşkil edeceğinin bilincindeyiz. Bu projemizi, kısa vadeli ticari kaygılardan uzak, keyifle yapıyoruz. Bu da bize müşteri beklentilerini karşılayabilme ve yeni trendleri göz önünde bulundurma konusunda serbestlik sağlıyor. TURKUAZ, Sasalı’da yapımı devam etmekte olan en prestijli proje konumunda olup, gerek kullanılan malzeme kalitesi, gerek peyzaj ve çevre düzenlemesi ve gerekse sosyal donatılar anlamında benzer konumlandırılmış projelere göre ciddi farklar var. ALFA YAPI olarak devam projelerimizde de aynı çizgiyi korumayı ve sektörde referans isim olmayı hedefliyoruz.

Tel: 0232 464 1144
Fax: 0232 464 8044
Email: info@mustakilhayat.com
Adres: Şehitler Cad, Umur Bey Mah, No:141 K:2 Alsancak İzmir / Konak

Alfa Yapı Projeler Haritası

Alfa Yapı Projeleri

Alfa Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.