|   |  Alga Yapı Firması
Alga Yapı

Alga Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Alga Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Alga Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Alga Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Alga Yapı Hakkında

HAKKIMIZDA

Alga uzun yıllardır inşaat sektöründen faaliyet gösteren bugüne kadar pek çok başarılı yapıyı hayata geçirmiş Albayrak’ların yeni yapılanma sürecinde geldiği son noktadır. Alga Yapı inşaat sektörüne yeni soluk getirecek projeleri, çağımız ihtiyaçlarını karşılayacak mimari bir yaklaşımla sunuyor.

Bugüne kadar yaptığı projeler ile yoluna emin adımlar ile devam eden Alga Yapı, temeli 1980'lere dayanan bir hikayenin kahramanıdır.

Bugüne kadar pek çok projeyi hayata geçirmiş, pek çok projede ise stratejik ortak olarak hizmet vermiş olan Alga Yapı, geleceğe yakışır projeler bırakmak için sektörde fark yaratan projelere imza atmayı düşünmektedir.

Bizce daha iyisi mümkün...

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Alga Yapı olarak kendimize görev edindiğimiz en önemli misyonumuz yaşam alanlarına yeni bir algı yeni bir bakış açısı katacak projeler geliştirmek için teknoloji ve yapı sektörü dinamiklerini takip eden, ekip çalışmasına önem veren bir şirket yapısı vizyonu izlemektedir.

Misyon
"Yaşam alanlarında yeni bir algı, yeni bir bakış açısı"

Vizyon
Bugüne kadar yaptığı projelerden edindiği bilgi ve deneyimi, güçlü işbirlikleri ve sermaye yapısı ile Türkiye'nin butik projeler üreten firması haline gelmek.

KALİTE VE ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Alga Yapı, faaliyet konusu çalışma alanları ile ilgili kalite yönetim sistemi şartlarına uygun çalışmalar sürdürmektedir.

Yeni yapılanma sürecinde de Alga Yapı'nın öncelikleri Kalite - Çevre sağlığı ve İş güvenliği konularını kendine prensip olarak belirlemiştir.

Bu doğrultuda;

Kalite hedeflerinin tutturulması için, belirlenen hedeflerin dışına çıkmadan çalışmak.
Proje geliştirme anlaşmaları, proje sözleşmeleri, teknik şartname ve yasal mevzuatlar konusuna tam uyumluluk ile çalışarak hatasız projeler üretmek.
Müşteriler ve çalışanlarının memnuniyetini sağlamak, müşteri sadakatini oluşturmak ve korumak için sosyal sorumluluk projelerine dayalı müşeti memnuniyeti iletişim süreçlerini yönetmek.
Kendine ve çalışanlarına güvenerek öz disiplinli yüksek çalışma alanları sağlamak ve bunları uygulatmak.
Çalışanların ve üretilen projelerin çevre, insan sağlığı gibi yüksek değerlere uygun kriterlerde yapılmasına ve iş güvenliği çalışmalarına önem göstermek.
Yaşam hakkı olarak her bireyin bir konut alma hakkı olduğuna inanarak, çalışmalarını buna göre şekillendirmek.
Alga Yapı olarak Kalite, Çevre ve iş güvenliği kriterlerimizi belirlemektedir.

Alga Yapı Projeler Haritası

Alga Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.