|   |   |  Algün İnşaat’tan Düzce’ye dezenfeksiyon tüneli

Algün İnşaat’tan Düzce’ye dezenfeksiyon tüneli

Algün İnşaat 4 m uzunluğunda, 2,5 m yüksekliğinde bir dezenfeksiyon tüneli kurdu.

Algün İnşaat’tan Düzce’ye dezenfeksiyon tüneli

Algün İnşaat  Yön.Kur.Bşk. Sn. Cihat ALGÜN;

Sayın Cumhurbaşkanımız, küresel bir salgın olan Korona Virüs (Kovid-19) karşısında alınan tedbirleri açıkladı. Cumhurbaşkanımızın salgının ekonomiye karşı etkilerini azaltmaya yönelik alınan kararlarla ilgili yapmış olduğu açıklamaları biz şöyle yorumluyoruz:

“Biz devlet olarak yanınızdayız, ekonominin çarkları dönmeye devam etsin, vatandaşımızın sağlığını koruyalım ama ekonomik istikrarı da kaybetmeyelim.”

İşte bu sebeple biz Algün İnşaat olarak, işlerimize devam ederken Korona Virüs (Kovid-19) tehlikesinin etkilerini azaltmak ve sağlığımızı korumak için “Dezenfeksiyon Tüneli” projesi için de çalışmalara başlamıştık. Çalışmalarımızın sonucu olarak Algün Plaza girişine; çalışanlarımızın, müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve tüm Düzce halkımızın yararlanabileceği 4 m uzunluğunda, 2,5 m yüksekliğinde bir dezenfeksiyon tüneli kurduk.

Bu tünel sayesinde vatandaşlarımız sosyal mesafeyi koruyarak, tünelin içinden geçecek ve elbiselerinin üzerinde var ise zararlı maddeleri dezenfekte edebileceklerdir. Tünelin içindeki dezenfektan malzemesinin insan sağlığına hiçbir zararlı etkisi yoktur. Virüs ile mücadelede en önemli unsurlar, sosyal izolasyon ve hijyendir.

İçinden geçtiğimiz bu zorlu günleri dayanışma içinde hep birlikte aşacağımızı ve tedbirlerin en büyüğünün evde kalmak olduğunu biliyoruz. Biz Algün İnşaat olarak dezenfeksiyon tüneli ile bu mücadeleye bir nebze de olsa katkıda bulunabildiğimiz için mutluyuz.

Şirket Haberleri

Etiketler

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi
  Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi

  Anadolu Yakası’nın açık hava konseptli Lens Yaşam Merkezi, 100’e yakın perakende mağazası, restoranları, kafeleri ve sosyal aktivite alanlarıyla ziyaretçilerine açık havada alışveriş ve eğlence imkanı sunuyor. Açık hava yaşam merkezi dönemini başlatan Lens Yaşam, açık havada kaliteli ve sağlıklı alışverişin keyfini sunuyor.

 • Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor
  Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor

  Ekonomi alanındaki marka yönetimi çalışmalarıyla adından söz ettiren Markasanat Marka Yönetimi&Kurumsal Danışmanlık Şirketi, yeni yatırımı Markasanat Business Akademi ile markalara verdiği eğitim hizmetini, küresel çapta etkili olan koronavirüs nedeniyle alınan tedbirler kapsamında dijitale taşıdı.

 • Açık hava yaşam merkezine ilgi artacak
  Açık hava yaşam merkezine ilgi artacak

  2023 yılına kadar mevcutta olan 436 AVM sayısının en fazla 470’e çıkmasının beklendiğini belirten Lens Yaşam Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi ve Gayrimenkul Geliştirme Danışmanı Can Aydınoğlu, koronavirüs sonrasında açık hava yaşam merkezlerine ilginin daha fazla artacağına ve yatırımların bu yönde olması gerektiğine dikkat çekiyor.

 • Ege Yapı, satış ve pazarlama faaliyetlerini Dijital Satış Ofisi’ne taşıdı
  Ege Yapı, satış ve pazarlama faaliyetlerini Dijital Satış Ofisi’ne taşıdı

  Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve projelerinde uygulamaya geçiren Ege Yapı, Koronavirüs salgını sürecinde çalışanların ve müşterilerinin sağlığını düşünerek satış ofislerini bir süreliğine kapatma kararı aldıktan sonra tüm satış ve pazarlama süreçlerini, Dijital Satış Ofisi’ne taşıdı.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.