|   |  Algün İnşaat Firması
Algün İnşaat

Algün İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 12

Algün İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Algün İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Algün İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Algün İnşaat Hakkında

Kurulduğu günden günümüze kadar hızlı gelişimiyle birlikte, yeni hedefler belirleyen, yapısını sürekli geliştiren ve gelişiminin getirdiği kurumsal sorumluluklarını başarıyla yerine getiren Algün İnşaat, inşaat sektöründe; konut, villa, ofis binaları ve mühendislik, projelendirme, danışmanlık, taahhüt alanlarında faaliyet göstermektedir.

Güncel yapı teknikleri, malzemeleri ve teknolojik çözümleri kullanarak, uzun yılların getirdiği deneyim gücü ile daha kaliteli, daha güvenli, daha hızlı projeler üretmedeki başarılı performansı Algün İnşaat' ı Düzce' nin önde gelen firmaları tarafından tercih edilir duruma getirmiştir.

Algün, yaratıcı mimari tasarımları, yüksek teknoloji uygulamaları ve inşaat kalitesi ile öne çıkan genel müteahhitlik, gayrimenkul geliştirme, proje yönetim konusunda uzmanlaşmış yapı firmasıdır. İnşaat uygulamalarını ve inşaat proje yönetimini bütün olarak ele alması ve bu bütünlüğü gerçekleştirmesi başarısının temelidir.

Konusunda uzman, eğitimli ve nitelikli, tasarımcı ve teknik kadrosuyla Algün İnşaat, teknik danışmanlık hizmetlerinden, projelendirme ve proje fizibilite çalışmalarına, faaliyet alanındaki inşaat işleri ile şantiye yönetimine kadar geniş bir alanda hizmet vermektedir.

Yönetimde açıklık politikasıyla çalışanların yönetime katılımı ve ekip çalışmasını destekleyici araçları temin etmesiyle, ilkeli ve etik değerleri önde tutan çalışma ortamı ve kalitede süreklilik prensipleri ile Algün İnşaat, sektöründeki saygın konumunu geleceğe aktarma kararlılığındadır.

Tel: 444 7281
Fax: 0380 524 9029
Email: info@alguninsaat.com
Adres: Hamidiye Mh. D-100 Karayolu üzeri çoban kavşağı No:1 Düzce 

Algün İnşaat Projeler Haritası

Algün İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.