|   |  Ali Pehlivanoğlu İnşaat Firması
Ali Pehlivanoğlu İnşaat

Ali Pehlivanoğlu İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2015

  • Proje Sayısı : 1

Ali Pehlivanoğlu İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ali Pehlivanoğlu İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ali Pehlivanoğlu İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ali Pehlivanoğlu İnşaat Hakkında

Hakkımızda

Ali Pehlivanoğlu, 2015 yılında İzmir’in yeni gelişim bölgesi olan Torbalı Ayrancılar’da başladığı toplu konut projesinde hızla yol almaya devam ediyor. Ali Pehlivanoğlu Ayrancılar Konutları’nın ilk 3 bloğunun  %50 sinin satışları tamamlandı. 4.blok temelleri 25 Mayıs günü yapılmış olan lansman ile birlikte atıldı ve ev sahiplerine de anahtarları teslim edildi. Yatırımcısına yüksek kar getiren projeden alanlar kazandı! Artık kar etmek isteyenler ne dolar, ne altın alsınlar. En çok kazandıran yatırım burada!

Ali Pehlivanoğlu Ayrancılar Konut Projesinde havuzlu, doğa manzaralı 9 katlı 3 blok tamamlandı. 8 katlı 7 blok daha yapılacak. 50 metrekare büyüklüğünde 1+1, 70-89 metrekare büyüklüğünde 2 + 1, 135-140 metrekare büyüklüğünde 3+ 1 olarak yapılacak konutların Haziran sonuna kadar geçerli olacak lansman fiyatlarını kaçırmayın.

Projelerimiz ve yatırımlarımız sadece İzmir ile sınırlı kalmayacak, diyen Ali Pehlivanoğlu; İstanbul ve daha sonra diğer büyük ve büyümekte olan merkezlere de yöneleceklerini belirtti.

Kızım İrem Pehlivanoğlu’nun Remax Broker’ı olarak İstanbul Beşiktaş’ta 4 yıl önce açmış olduğu Remax Pier, 24 Mayıs’ta Akaretlerdeki yeni ofisine taşınıyor. Kızlarım Seren ve İrem Pehlivanoğlu yeni ofislerinin konseptinde bir ilki gerçekleştiriyorlar. Kızım Seren Pehlivanoğlu’nun sanata olan ilgisi ve almış olduğu sanat eğitimi ile Remax Pier ofisini hem bir gayrimenkul ofisi hem de sanat galerisi olarak işletecekler.

Kızlarım ile birlikte yürüttüğümüz, projelerimiz ve yatırımlarımız ile

bundan sonra gayrimenkul sektöründe çok daha fazla ses getireceğiz.

Telefon: 0537 659 4415
Telefon: 0532 474 1152
Email: info@alipehlivanogluayrancilarkonutlari.com
Adres: Türkmenköy Mah. 213 Sok. No:105 (TRT civarı) Ayrancılar/Torbalı İZMİR

Ali Pehlivanoğlu İnşaat Projeler Haritası

Ali Pehlivanoğlu İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.