|   |  Alkanlar Yapı Firması
Alkanlar Yapı

Alkanlar Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Alkanlar Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Alkanlar Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Alkanlar Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Alkanlar Yapı Hakkında

Şirket Hakkında

Alkanlar Yapı, 50 yılı aşkın süredir Antakya'nın ticari hayatında, müşteri odaklı yaklaşımları, güvenilirliği ön planda tutan mesleki formasyonu ve etik değerleriyle, toplumsal sorumlulukların farkına varan, bu sorumlulukları her daim yerine getiren ve birikimlerini Antakya için değerlendiren yapısıyla sürekli gelişen çağa uyum sağlayan köklü bir aile şirketidir. Aile tarafından, bir yandan kendi öz varlıklarını değerlendirmek diğer yandan dost ve müşterilerine kaliteli, sağlam, konforlu yaşam alanlarını sunmak amacıyla yapı sektöründe faaliyet göstermek üzere ANTAKYA ALKANLAR YAPI A.Ş. kuruldu. ANTAKYA ALKANLAR YAPI A.Ş. İstanbul'un seçkin proje firmaları ve konusunda uzman ekipler ile bir araya gelerek, Antakya için yaşanabilir mekan organizasyonu kapsamında termal ve yenilenebilir enerji sisteminin entegre biçimde kullanıldığı, günün tüm yorgunluğunu şifalı suyun hayat verdiği bireysel ve ortak dinlenme dinlenme alanlarında giderildiği, farklı yaş grubunun her türlü aktivitesi için imkanların sunulduğu, yerel alışkanlıklara yönelik ticari aktivitelerin yer aldığı, verimli ve ergonomik iç mekan kurgusunun biçimlendirildiği GOLDEN RİVER TERMALKENT'i siz değerli müşterilerimiz için tasarladı.

Misyonumuz

Bireylerin ilk insandan bu yana süregelen barınma ihtiyacını, çağdaş, modern ve teknolojik olanaklarla donatarak sunmak.
Öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmasını sağlamak.
Sonra modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle refah seviyesini yükseltmek.
Gelecek kuşakların doğayı korumayı öğrenecek ve öğretecek bireyler olarak yetişmesini sağlamak.

Vizyonumuz

Ana Prensibi insana ve doğaya saygı olan, insanları beton yığınlarına hapsetmeden çağdaş, modern mimari ve teknolojiden en üst düzeyde faydalanmalarını sağlayarak; bu anlamda “ yeni mekânlar yeni hayatlar “ felsefemizi, kalite çizgimizden ödün vermeden projelerimizi hayata geçirmek.

Değerlerimiz

Çarpık yapılaşmanın önüne geçecek projeler üretmek
Sürekli üretim içinde olarak istihdam yaratarak ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmak
Tüm doğal afetlere karşı dayanıklı alanlar yaratmak
Örf ve Ananelerimize uygun mahalle kültürünü yaşatacak projeler üretmek
Projelerimizde şehrimizin çevresel, kültürel ve tarihsel dokusuna uyum sağlamak
Toplumumuzun yaşam standartlarını iyileştirici projeler üretmek

Telefon: 0326 227 4227
Fax: 0326 227 5227
Email: info@alkanlaryapi.com
Adres: İskenderun Yolu Üzeri 3.Km 600 konutlar Karşısı Antakya/Hatay

Alkanlar Yapı Projeler Haritası

Alkanlar Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.