|   |  Almal İnşaat Firması
Almal İnşaat

Almal İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Almal İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Almal İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Almal İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Almal İnşaat Hakkında

Hakkımızda

Ortadoğu ve Arap Yarımadası'nda faaliyet gösteren ve ilerleyen tecrübesiyle dünyanın inşaat sektöründeki gözbebeği Türkiye'de proje yürüten Almal İnşaat, Alzahra Konakları ile serüvenine devam ediyor. 

Yüzlerce aileyi konut sahibi yapan Almal İnşaat, Türkiye'nin en önemli lokasyonlarından biri olan İzmit - Kocaeli'nde yürüttüğü uzun araştırmalardan sonra dünya gayrimenkul liderlerinden LMG Global'e üye olan Alzahra Konakları projesine başlamıştır. 

Projesi ile göz kamaştıran Alzahra Konakları, hem lokasyonu hem de var olan özelikleri ile ailelere güven ve huzur vaad ediyor. Siz de hemen bu eşsiz projede yer almak isterseniz, lütfen bizi arayınız.

Misyon Vizyon

Vizyonumuz
Sürekli gelişim odaklı yapımızla kaliteden ödün vermeden müşterinin hayalini kusursuzlukla gerçeğe taşıyarak ödülünü müşteriden alan firma olmaktır.

Modern cephe uygulamaları, alüminyum ve pvc kapı - pencere sistemleri ile insanların yaşam standartlarını yükseltmek vizyonumuzun ön koşuludur.

Yenilikçi, geleceği belirleyici ürünler, sistemler ve farklı tasarım ürünlerini yaratıcı uygulamalarla buluşturarak sektörümüzde liderliği devam ettirmektir.

Misyonumuz
Gelişen teknoloji ve ilerleyen iş sistemini kendi temel değerlerimizle bütünleştirip kusursuz iş yapma ve iş bitirme anlayışıyla kaliteli hammad de, bilinçli personel, planlı çalışma unsurlarından ödün vermeden sürekli değişen ve artan müşteri isteklerini karşılamak ve yeni beklentiler yaratmaktır.

Sorunsuz ürün geliştirme vizyonuyla geliştirilen projeleri gelişmiş mühendislikfikirleriyle birleştirerek kendi sektörümüzde özgün ürünlerin sa­hibi olmaktır.

Hedeflerimiz

Almal İnşaat çalışanları ve yaşattığı değerleri ile bir bütündür. En başta gelen sorumluluğumuz, müşterilerimize üstün kaltede hizmet sunmaktır.

Ürünlerimizi, kullanım amacına ve güvenilirlik, kalite ve etkinlik açısından risk oluşturmayacak şekilde imal etmek amacıyla uygun bir Kalite Güvence Sistemi uygular ve sistemimizi sürekli iyileştiririz. Bu hedefe ulaşılmasını bir yönetim sorumluluğu olarak kabul eder, tüm çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin sisteme katılımını sağlarız.

Telefon: 0536 054 9896
Email: info@almalinsaat.com.tr
Adres: Tepecik Mah. Hürriyet Cad. Belediye Çarşısı No:61 İzmit - KOCAELİ/TURKEY

Almal İnşaat Projeler Haritası

Almal İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.