|   |  Almalar İnşaat Firması
Almalar İnşaat

Almalar İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2003

  • Proje Sayısı : 0

Almalar İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Almalar İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Almalar İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Almalar İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA
Almalar İnşaat Mühendislik Müteahhitlik 2003 yılında kurulmuştur. Uzman kadrosu ile mühendislik, mimarlık ve inşaat alanlarında hizmet vermektedir.
 
Tamamını bünyesinde istihdam ettiği teknik ekiple çok sayıda proje başarı ile tamamlanmıştır. Başarımızın temeli; çalışmalarımızın, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin ve toplumun bize olan güvenidir. yürüttüğümüz tüm projelerde ve faaliyeetlerimizde çevreye ve topluma olan saygı ön planda gelir.
 
MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ
Şirketimiz proje, inşaat ve danışmanlık alanlarında müşterilerinin talepleri doğrultusunda kaliteli ürün ve istikrarlı hizmet politikası ile proje ve hizmet üretmeye devam edecektir.
 
Misyon
Geçmişten gelen bilgi birikimimizi günümüz teknolojisi ile birleştirip yaşadığımız şehre kalıcı eserler bırakmak…
 
Vizyon
Uzman kadrosu ile kalitede öncü, müşteri memnuniyeti öncelikli tutan, değişime uyum sağlayıp başarılarını uzun vadeye taşımak hedefindedir.
 
Profesyonel Saha
Denetmenlerimiz
 
Almalar İnşaat alanında en tecrübeli saha şefleri ve denetmenleri ile çalışmaktadır. Kalite ve güvenden asla ödün vermeyen firmamız; Geleceğimizin daha iyi inşaa edilmesi için titizlikle çalışmaktadır.
 
Tecrübeli Yapı
Saha Ekibi
 
Firmamızda bulunan saha elemanları her türlü soruna çözüm bulabilecek şekilde eğitilmiş işçilerdir. Yapı ve inşaat işinde bulunan hassasiyet ve gerekli özeni en iyi şekilde sağlamaktadırlar. Ekibimiz iş güvenliğini ilke edinmişlerdir.
 
Özel Makina
Operatörlerimiz
 
Bir yapının tamamlanmasında en önemli teknolojik unsuru kullanan profesyonel ekibimiz sayesinde Almalar İnşaatın yapıtları; hızlı ve sağlam bir şekilde inşaa edilir. En önemli birimlerimiz bu ekiptir. Ve Profesyoneldir.

Tel: 0216 412 2101
Fax: 0216 412 2101
Email: info@almalar.com.tr
Adres: Alemdağ Cad. No 111 Kat 3 Daire 6 İstanbul / Ümraniye

Almalar İnşaat Projeler Haritası

Almalar İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.