|   |   | 

Almalar, İskurt Ve Nergo İş Ortaklığı Arap Türk Zirvesi’ne Katılıyor

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul firmalarından biri olan ve gerçekleştirdiği projelerle de isminden sıkça söz ettiren Almalar, İskurt ve Nergo İş Ortaklığı, 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi’ne katılıyor.

Almalar, İskurt Ve Nergo İş Ortaklığı Arap Türk Zirvesi’ne Katılıyor

23-24 Nisan 2016 tarihinde Hilton Bosphorus Convention Center-İstanbul’da gerçekleştirilecek olan fuarda, Hill Kartal projesinin tüm ayrıntıları yatırımcısıyla buluşuyor.  

10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi, 23-24 Nisan 2016 tarihinde Hilton Bosphorus Convention Center-İstanbul’da kapılarını açmaya hazırlanıyor. Bugüne kadar yoğun ilgiyle izlenen fuara çok sayıda emlak firması katılıyor. Yeni ve gelişmekte olan pazarlara açılmada büyük fırsat yaratan 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi, yatırımcısına büyük avantajlar sunuyor.

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul firmalarından biri olan ve gerçekleştirdiği projelerle de isminden sıkça söz ettiren Almalar, İskurt ve Nergo İş Ortaklığı, 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi’ndeki yerini alıyor. Alıcı, satıcı ve yatırımcının bir araya geldiği fuarda Almalar, İskurt ve Nergo İş Ortaklığı, güncel projelerini yatırımcısıyla buluşturuyor. Almalar, İskurt ve Nergo Ortak Girişim Başkanı Hikmet Alma, “10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi’yle kısa bir süre önce satışa çıkardığımız Hill Kartal projesinin tüm ayrıntılarını yatırımcısıyla buluşturmak istiyoruz” dedi.

Hill Kartal’da 48 ay sıfır faiz kampanyası sürüyor

Nisan ayı boyunca vadeli ödeme seçeneğiyle ev almak isteyenlere dört yıl boyunca faiz ödemeden ev sahibi olabilme imkanı sunan Hill Kartal projesinde kampanya süreci tüm hızıyla sürüyor. Kampanyanın büyük ses getirdiğini belirten Hikmet Alma, 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi’yle kampanyalarını sınır ötesine taşımak istediklerini bildirdi. Alma, Hill Kartal projesine yönelik kampanyalarını şöyle anlattı:

PROJE İLE İLGİLİ EN GÜNCEL BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!

“Yüksek faiz ortamında konut almak isteyen ama bu talebini öteleyen alıcıları rahatlatmak için 48 ay sıfır faiz kampanyasını başlattık. Etkisini kısa sürede gösteren kampanyamız sadece 48 ay sıfır faizle de sınırlı değil. Müşteriye özel esnek ödeme planı da hazırladık. Nisan ayı içinde Hill Kartal’dan peşin ödeme yaparak konut alanlara liste fiyatı üzerinden yüzde 10 indirim uyguluyoruz. 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi’yle konut almak isteyen herkese kampanyamızdan yararlanmaya davet ediyoruz.”

Lokasyon tercihinde önde

Fiyat avantajının yanı sıra lokasyonuyla da tercihte öne çıkan Hill Kartal, Kartal E-5 karayoluna 2 dakika, Kartal Metro istasyonuna 2 dakika, Pendik Marina'ya 8 dakika ve Sabiha Gökçen Havaalanına da 12 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Hill Kartal’da konut tipleri 77 metrekare ile 109 metrekare büyüklüğünde 2+1’lerden oluşuyor. Ancak isteğe göre konutlar 1+1 veya 4+1’e dönüştürülebiliyor. Birinci kattan itibaren konutların pencereleri adalar ve deniz manzarasına açılıyor. Fiyatlar 335 bin liradan başlıyor. Her daireye bir araçlık kapalı otopark alanı düşen projenin donatıları arasında teras havuzları, kapalı yüzme havuzu, fitness ve ara katlarda spor alanları bulunuyor. Açık alanlarda da her türlü aktiviteye uygun spor ve dinlenme alanları da yer alıyor.

Emlak Haberleri

Hill Kartal Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Propa Plus Residence’ta kaçırılmayacak fırsat
  Propa Plus Residence’ta kaçırılmayacak fırsat

  Şehrin merkezi Zincirlikuyu’da konfor ve lüksü bir arada sunan Propa Plus Residence’ta teslime özel yüzde 25 indirim fırsatı başladı. İndirime ek olarak, 24 ay kira garantisi sunan projeyle ev sahiplerinin hem kira garantisinden faydalanıp hem de dairesini kiraya vererek çifte avantaj sağlamaları ve böylece indirim fırsatını yüzde 35’e çıkarmaları mümkün.

 • Bina İnşaatı Maliyeti Arttı
  Bina İnşaatı Maliyeti Arttı

  Bina İnşaatı Maliyet Endeksi, yılın üçüncü çeyreğinde geçen yılın aynı dönemine göre ise yüzde 22,1 artış gösterdi.

 • Turyap 32. Yılını Kutladı
  Turyap 32. Yılını Kutladı

  Gayrimenkul sektörünün en büyük emlak pazarlama ağı Turyap, 32. yılını Türkiye ve yurt dışından 350 temsilcinin katılımıyla Bodrum’da düzenlenen etkinlik ile kutladı.

 • ERA Türkiye, QNB Finansbank’ın Danışmanı Oldu
  ERA Türkiye, QNB Finansbank’ın Danışmanı Oldu

  Gayrimenkulde dünya devi olan ERA Türkiye, QNB Finansbank ile Xclusive Bankacılık & Private Banking üyelerini kapsayan bir anlaşma imzaladı. Anlaşmaya göre ERA Türkiye, QNB Finansbank’ın Xclusive Bankacılık & Private Banking üyelerine gayrimenkul yatırım danışmanlığı yapacak.

 • Cadde 54 Projesi, Sakarya’da Hayata Geçiyor
  Cadde 54 Projesi, Sakarya’da Hayata Geçiyor

  Sakarya’nın en değerli bölgesi Serdivan’da, YU Group Gayrimenkul Yatırım - Turkmall Gayrimenkul Yatırım’ın ortaklığı ve Serdivan Belediyesi’nin girişimiyle gerçekleştirilen Cadde 54 projesi, bölgenin ticaret merkezi olmasının yanı sıra hem sosyal hayatın ve öğrenci nüfusunun yeni merkezi olacak hem de mağazaları ve yaşam alanları ile tüm kente hizmet verecek.

 • Geleceğin Kentleri, Kentlerin Geleceği
  Geleceğin Kentleri, Kentlerin Geleceği

  Yeşil Rapido - Yeşil Binalar ve Ötesi Konferansı bu yıl üçüncü kez düzenleniyor. Konferans, Dünya Şehircilik Günü olarak kutlanan 8 Kasım'da "Geleceğin Kentleri, Kentlerin Geleceği" temasıyla yapılacak.

 • Emlak Komisyoncularının Sorumlulukları Neler?
  Emlak Komisyoncularının Sorumlulukları Neler?

  Gayrimenkul ya da emlak alım satım işlerinde ayrıca kiralanmasında satıcılar ve alıcılar arasındaki ilişkiyi kuran ve bu bağlantıyı yöneten kişiye emlak komisyoncusu adı veriliyor. Günümüzde oldukça popüler bir meslek olan emlak komisyonculuğunun sorumluluklarını biliyor musunuz?

 • Abonelik Sözleşmelerinde Taahhüt Şartları Nelerdir?
  Abonelik Sözleşmelerinde Taahhüt Şartları Nelerdir?

  Elektrik, doğalgaz, su gibi tüketicinin her türlü mal ve hizmeti sürekli veya düzenli aralıklarla edinmesini sağlayan sözleşmelerin belirli şartları yerine getirmesi gerekiyor. Sözleşmelerde sıklıkla karşımıza çıkan taahhütlü aboneliğe ilişkin esaslar da tüketicinin korunması açısından önem taşıyor.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer