|   |  Almis Yatırım Firması
Almis Yatırım

Almis Yatırım

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Almis Yatırım, konut, ofis ve residence projeleri, Almis Yatırım hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Almis Yatırım ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Almis Yatırım Hakkında

ALMIS

KURUMSAL VİZYONUMUZ

Müşterilerimizle yaratmış olduğumuz güveni ve sürekli gelişme isteğini, hızlı ve paylaşımcı organizasyon yapımızla konut sektöründeki gelişmelere paralel hale getirerek, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun yaşam alanları olan konutlar ve endüstriyel tesisler üretmek kurumsal vizyonumuzdur.

KURUMSAL MİSYONUMUZ

Kurulduğu günden bugüne hedefleri hep daha ileriye odaklı, dayanakları ise geçmişe dayalı olmanın ancak kaliteyi getireceğinin bilincinde olan firmamızın, asli misyonu, müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktır.

Yalnızca ihtiyaca binaen değil, yaşanılabilir mekan yapma güdüsüyle estetiği teknolojiyle harmanlayan projelerimizin, başlangıçtan teslime kadar olan süreç içerisinde, müşterinin işveren ve isteyen olduğunun bilinci gözardı edilmeksizin, memnuniyetin kaybolmaması adına, güvenilir ve her adımı sözleşmelere dayalı hizmet verilmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kurmuş olduğumuz kalite yönetim sistemi çerçevesinde, iş süreçlerimizi, insan kaynaklarımızı, sorumlululugumuz altında çalışan alt taşeronlarımızı sürekli geliştirmek ve “sıfır kaza” prensibiyle işlerimizi zamanında ve istenilen kalitede bitirerek müşterilerimizin memnuniyetini artırmak ve kalıcı hale getirmek kalite politikamızdır

Telefon: 444 96 90
Fax: 0216 455 8457
Email: info@almis.com.tr
Adres: Yenişehir Mahallesi Viyana Sokak Almis Plaza No:24 Ataşehir-İstanbul

Almis Yatırım Projeler Haritası

Almis Yatırım Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.