|   |  Alperen İnşaat Firması
Alperen İnşaat

Alperen İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1990

  • Proje Sayısı : 3

Alperen İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Alperen İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Alperen İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Alperen İnşaat Hakkında

25 yıllık deneyimi ile bir konutun yaşam alanı olabilmesi için: özgün iç mekânları, doğayla etkileşimi, kişisel zevkleri, sosyal imkânları bir arada sunarak bütünleştirici bir anlayış ile Kayseri, Nevşehir, Sivas başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli yerlerinde 210. 000m2 alanı kapsayan birçok konut, ofis, eğitim kurumları gibi projeler üreterek müteahhit ve gayrimenkul alanında bilgi, deneyim, tecrübe ve güvenirliği ile tanınan, öncü, yenilikçi ve prestijli bir marka halini almıştır.

Her yeni projede çıtayı daha yukarılara taşıyan, güven ve kaliteden ödün vermeden Türkiye ile dünya inşaat sektörünü yakından takip ederek her geçen gün yükselmeye devam eden “ALPEREN İNŞAAT” verdiği geniş hizmet anlayışı ile sektöre örnek olmaya, sunduğu tüm bu hizmetler karşılığında Avrupa Birliği Kalite Ödülü almış ender inşaat firmalarından biri olmanın yanı sıra şimdiye kadar 2100 konut teslimi ile güven tazelemeye, Anadolu’dan Avrupa’ya doğru çıkılan bu yeni yolda “ASMALI PARK KONAKLARI” BEYLİKDÜZÜprojesi ile başarı halkasına bir yenisini eklemek üzere hizmetlerine devam etmektedir.

Vizyonumuz

Müşterilerimiz ve emsallerimiz tarafından mesleğinde hayranlık duyulan firma olarak hatırlanmak, Hedef piyasada bilgili uzmanlar tarafından övülen bir firma olmak, yaptığımız işlerde kalıcı olmak, çalışmalarımızın diğer firmalar tarafından referans kabul edilmesi için gayretli bir şekilde çalışmak, müşteri odaklı maksimum seviyede beklentilere cevap vermek genel vizyonumuzu oluşturmaktadır.

Başarılı her işletmenin ödün vermeyeceği bazı prensipleri vardır. Alperen İnşaat sektörde varlığını ve başarılı projelerini devam ettirdikçe prensiplerinden asla ödün vermeyerek çalışmaya devam etmeyi ilke edinmiştir. Tüm projelerimizde ve inşaatlarımızda öncelikle müşterilerimizin can güvenliğinin sağlanması, titizlikle yürütülen inşaat aşamaları sonucu ortaya çıkarılan tüm eserlerimizin mimari şartlara, standartlara, öngörülmüş teknik şartnamelere, kanun ve nizamlara en önemlisi inşaat sanatına uygun olması, taahhüt edilen tarihte teslim edilmesi, ekolojik dengenin korunması ve çevre kirliliğinin önlenmesi, teknolojik yeniliklerin yakından takip edilmesi de başlıca prensiplerimizi oluşturmaktadır.

Misyonumuz

Alperen İnşaat olarak günümüz koşullarını bilimsel gelişmeler doğrultusunda sıkı sıkıya takip etmekte, hizmet ettiğimiz toplum için en güvenilir ve en estetik olanı bir noktada buluşturma amacını taşımaktayız.

Bu doğrultuda hedefimiz uzun yıllardır Anadolu’da göstermiş olduğumuz başarılı çalışmalarımızın devamında, yeni çıkmış olduğumuz Avrupa yolunda, Dünya şehri güzel İstanbulumuz’da "ASMALI PARK KONAKLARI" başta olmak üzere devam edecek olan diğer projelerimizde de  örnek teşkil etmeye devam edeceğiz.

Başlıca önceliğimiz ailelerin içinde asırlar boyu güvenle yaşayabilecekleri, depreme dayanıklı ve doğayla bütünleşmiş yapılar kazandırmak olacaktır Teknoloji ile entegre olarak çalışan ve sürekli bir yenilenme içinde olan Alperen İnşaat gelecekteki tüm projelerinde de aynı titizliği gösterecektir.

Tel: 0216 416 0013
Fax: 0216 416 0014
Email: info@alpereninsaat.com.tr
Adres: Bağdat Caddesi Akkor Apt. No:418 A Blok Daire No:9 İstanbul / Kadiköy

Alperen İnşaat Projeler Haritası

Alperen İnşaat Projeleri

Alperen İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.