|   |  Altal Group Firması
Altal Group

Altal Group

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Altal Group, konut, ofis ve residence projeleri, Altal Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Altal Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Altal Group Hakkında

ALTAL GROUP (ALTAL GAYRİMENKUL GELİŞTİRME YATİRİM İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.)
ALTAL GROUP bünyesinde Mimarlık ve mühendislik, Yatirim, Diş Ticaret ve Gayrimenkul şirketlerinden oluşan bir yapıdır.

GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI
Türkiye’de Yapılan lüks projelerin Arap ülkelerine Satış ve pazarlanma konusunda Acente ağı üzerinden Suudi Arabistan 3 Acente, Birleşik Arap Emirlikleri 1 Acente, Kuveyt 1 Acente, Qatar 1 Acente, Libya 1 Acente, Mısır 1 Acente, Dubayı 1 Acente ve Irak 1 Acente ile satış pazarlama yapmaktadır.

İNŞAAT VE TAAHHÜT
insanı ön planda tutan, yüksek kaliteye inanan ve çağdaşlığa önem veren anlayışı ile bugüne kadar 150’e yakın konutu, yurt binalarını, endüstriyel tesisleri anahtar teslim olarak tamamlamıştır. 1000’den fazla mimari ve statik projeye imza atmıştır. 

YATIRIM GELIŞTIRME
Arap sermayesi ile Türkiye’de yatirim ortaklıkları yapmaktadır. Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, Qatar, Cezayir, Libya, Mısır ve Suriye Yatırımcılar ile beraber 2 yıllı aşkın süredir Türkiye’de Gayrimenkul yatırımları yapmaktadır.

DIŞ TICARET
Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, Qatar, Cezayir, Libya, Mısır, Suriye, İran ve ırak olmak üzere Asya ve Afrika ülkelerine Aktif olarak ihracat gerçekleştirmektedir. 

MIMARLIK
İnşaat sektöründeki gelişmeleri dikkatle takip eden, ülkeler arası ilişkilerin taahhüt sektörünün önemine inanan Ertaş Mimarlık, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında kurduğu yerli ve yabancı ortaklıklarla ve sürdürdüğü başarılı projelerle iz bırakmaya devam edecektir. Dünyaca ünlü Versace Firması ile Şah makam konutlarını yapmaktadır.

GAYRİMENKUL GELİŞTİRME
Gayrimenkul geliştirme aşamalarını, temel olarak 10 başlık altında toplayabiliriz: Arsa Seçim Aşaması, Arsaya İlişkin Hedeflerin Belirlenme Aşaması, Fizibilite Aşaması, Mimari Tasarım Aşaması, Bütçe ve Maliyet Aşaması, Finansman Aşaması, İnşaat Aşaması, Pazarlama Aşaması, Satış/Kiralama Aşaması, Kapanış Aşaması

Telefon: 0212 343 9895
Fax: 0212 343 9895
Email: info@altal.com.tr
Adres: Fulya Mah. Buyukdere Cad. No:28/10 Mecidiyekoy - Sisli - istanbul / Turkiye

Altal Group Projeler Haritası

Altal Group Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.