|   |  Altaş Elektrik İnşaat Firması
Altaş Elektrik İnşaat

Altaş Elektrik İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1994

  • Proje Sayısı : 2

Altaş Elektrik İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Altaş Elektrik İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Altaş Elektrik İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Altaş Elektrik İnşaat Hakkında

KURUMSAL

Kurumumuz, 1994 yılında çağının ötesinde hizmet sunabilmek ve Türkiye için değer üreten bir marka gücüne ulaşmak hedefi ile yola çıkmıştır. Şahin Altaş ve kardeşlerinin ortaklığıyla kurulmuş, temelini aile bağlarının gücüyle oluşturmuştur. İlk yıllarda inşaat elektrik tesisat alanında hizmet vermiş ve bu alanda sayısız projeyi, beklentilerin üzerine geçen bir kalite ile tamamlamayı başarmıştır.

Hızla elde ettiği yükselişin güveni ile 2004 yılında Altaş Elektrik olarak inşaat sektörüne profesyonel olarak adım atmış ve bugün gururunu taşıdığı inşaat projelerini Altaş Elektrik imzasıyla yaşama sunmaya başlamıştır. Yola çıktığı ilk günden bu yana; güçlü temellerinin üzerine kurduğu değerlerini korumakta, faaliyet gösterdiği her alanda markasının güvenilirliği pekiştirmek için çalışmaktadır.


MİSYON

Dünyadaki gelişmelerin takipçisi ve geliştiricisi olarak yenilikçi çözümler üretmek; varlık gösterdiğimiz her alanda beklentilerin ötesinde ürün ve hizmetler ortaya koyarak sektördeki güvenilirliğimizi ve marka gücümüzü geliştirmektir. Toplumsal değerleri önde tutan, dünyaya ve yaşadığı topluma karşı duyarlı, yenilikçi yapılarıyla ülkesine ve paydaşlarına değer kazandıran bir marka olmaktır. 

VİZYON

90’lı yıllardan bugüne gücümüze güç katarak çoğalttığımız değerlerimizle gelişimi ve değişimi sürekli kılmak; hizmetlerimizi insan kaynağı ve teknoloji ile desteklemek; verimlilik ve istikrarla Türkiye’nin liderleri arasında değişmez bir marka olarak yer almaktır. 

DEĞİŞMEZLERİMİZ

Yeniliğin Takipçisi ve Sahibi Olmak
Müşteri Memnuniyeti ve Sadakatini Gözetmek
Toplumsal Duyarlılığımızı, Ailemizin Her Üyesine Aktararak Bir Kültür Oluşturmak
Gelişimi Sürekli Kılmak
Temas Ettiğimiz Her Kurum ve Kişiye, Güvenilir Bir Marka İle Çalışmanın Konforunu Yaşatmak

ORTAK DEĞERLERİMİZ

YENİLİĞE AÇIK: Hem sektörel hem kurumsal tüm yeni gelişmeleri yakından izleyerek bunları işlerimize yansıtmaktayız.

ÖZDİSİPLİN: Özdisiplin, özgüveni de beraberinde getirir anlayışıyla hizmet vermekteyiz.

MÜŞTERİ ODAKLILIK: Altaş Elektrik için müşteri en önemli öz varlıktır, şirketin öncelikleri arasında ilk sıradadır ve şirketimizin yapılanması, işleyişi, hedefleri, temel stratejileri ve rekabet modelleri müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur.

SOSYAL SORUMLULUK: Altaş Elektrik taşıdığı sosyal sorumluluk çerçevesinde doğaya, eğitime, bilime ve toplumsal yaşama katkıda bulunmak için çaba gösterir.

SÜREKLİ GELİŞİM: Rekabet gücünü arttırmanın temelinde sürekli gelişim yatar. Bu amaçla gerek şirket içi, gerekse profesyonel kuruluşlardan alınan destek ile çeşitli kurs ve seminerlerle, çalışanların bilgi ve becerilerinin yükseltilmesi hedeflenir.

GÜVENİLİRLİK: Altaş Elektrik alanında maksimum özveri ile güvenilirliğini en üst düzeye çıkarmak için çalışmaktadır.

Telefon: 444 6 258
Telefon: 0312 270 0270
Fax: 0312 276 1011
Email: info@altaselektrik.com.tr
Adres: Atatürk Mah. Ankara Cad. No:34/C Sincan / ANKARA

Altaş Elektrik İnşaat Projeler Haritası

Altaş Elektrik İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.