|   |  Altay Yapı Firması
Altay Yapı

Altay Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1995

  • Proje Sayısı : 1

Altay Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Altay Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Altay Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Altay Yapı Hakkında

Hakkımızda

1995 yılında, dünya standartlarında, kaliteli ve modern yapılar inşa etme misyonuyla kurulan Altay Yapı Sanayi Ticaret İthalat ve İhracat Limited Şirketi, yaklaşık 20 yıldır bu misyona uygun olarak projeler geliştirmeye devam etmektedir. Kurucusu Süleyman Altay liderliğinde faaliyet gösteren Altay Yapı, günümüzde, lüks konut ve park düzenleme dendiğinde bölgesinde ilk akla gelen firmalardan biridir. Altay Yapı, birçok konut, ticari alan ve park düzenleme projelerinin inşaatını tamamlamıştır. Merkezi Kocaeli Gebze’de bulunan Altay Yapı, teknolojiye yatırım yaparak, inşaat sektörü için geliştirilen en son teknolojileri projelerine yansıtmaktadır.

Teknoloji ve tasarımın uyum içinde harmanlandığı Altay Yapı Projeleri, inşaat sektöründe standartları yükseltmiş ve yaptığı her projede bir adım daha ileri gitme prensibini benimsemiştir. Kaliteli üretimiyle inşaat sektörünün önemli bir aktörü haline gelen Altay Yapı, gelecekte de değerlerinden ödün vermeyerek dünya standartlarında projeler üretmeye ve Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir

Misyonumuz
Kaliteli yaşam için kaliteli yapı” felsefesiyle yola çıkan Altay Yapı bu amacına uygun olarak;
Gerçekleştirdiği bütün projelerde yüksek kalitede üretim yapmak, modern, estetik yaşam alanları ile bulunduğu şehre değer katmak,
Müşterilerine beklentilerine uygun projeler üretmek ve satış sonrası koşulsuz memnuniyet ilkesiyle hizmet vermek,
Teknolojiyi yakından takip ederek projelerine entegre etmek, dünya standartlarında, güvenli yaşam alanları oluşturmak misyonuyla geçmişten bugüne kaliteli yaşam için çalışmaktadır.

Vizyonumuz
Kurulduğu günden bugüne belirlediği hedefler doğrultusunda ilerleyen Altay Yapı;
Her projede daha ileriye, vizyonuyla kendisini sürekli geliştirerek fark yaratarak,
Ülkesine değer katarak,
İnşaat sektöründe standartları belirleyen öncü firma olmak için durmaksızın çalışmaya devam edecektir.

Telefon: 0262 655 6000
Fax: 0262 655 4411
Email: yasinaltay@altayyapi.com.tr
Adres: Abdi İpekçi Mah. İstasyon Cad. No:549 Gebze / Kocaeli

Altay Yapı Projeler Haritası

Altay Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.