|   |  Altaylar Mimarlık Mühendislik Firması
Altaylar Mimarlık Mühendislik

Altaylar Mimarlık Mühendislik

  • Kuruluş Tarihi : 1976

  • Proje Sayısı : 1

Altaylar Mimarlık Mühendislik, konut, ofis ve residence projeleri, Altaylar Mimarlık Mühendislik hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Altaylar Mimarlık Mühendislik ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Altaylar Mimarlık Mühendislik Hakkında

Altaylar Mühendislik & Mimarlık

Şirketimiz 1976 yılında değerli büyüğümüz (Dedemiz) Ali ALTAY tarafından Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’ndan onaylı kollektif şirket olarak kurulmuştur.  19 Ocak 1995 tarihinde Sırrı ALTAY ve CengizALTAY kardeşler tarafından ALTAY İNŞAAT SANAYİ VETİCARET LTD. ŞTİ. şekline dönüştürmüştür.     Şirketimize ek olarak Mimarlık ve Mühendislik hizmetlerinin yürütülmesi için  ALTAYLAR MİMARLIK PEYZAJ MÜHENDİSLİK İNŞ. NAK. SANAYİ VE TİCARET ŞİRKETİNİ kurarak proje danışmanlık, mimarlık, mühendislik hizmetleri işlerini teknik eleman kontrolünde, sorumluluğunda ve yapımında aktif olarak işlerin takibi ve yapımında hizmet vermektedir.

Amacımız yeni oluşumla çağın teknolojisini kullanan modern, prensipli, bilgi birikimine sahip, işi zamanında yapan ve zaman prensibinden ödün vermeyen bir misyonu ve vizyonu olan yeni bir şirket olmak ve insana önem veren ve müşteri memnuniyetini her zaman her şeyin üstünde tutan önem ve değer veren , yeni oluşumla hakkın ve halkımızın hizmetine sunmaktır. Yeni şirketimizin kurucuları olan Yakup ALTAY Yüksek İnşaat Mühendisi(İTÜ) Mezunu ve Çelik yapılarla ilgili araştırma yapmış, soğukta şekil verilen çeliklerle ilgili tezi YÖK tarafından yayımlamıştır. Ve kamu kurumlarına firmamız tarafından yapılan taahhüt işlerinin şantiye şefliğini yapmış ve şantiye tecrübesi ile teknik bilgi birikimini birleştirerek hizmete hazırdır.  Proje ofisimizde daha önce çeşitli proje ofislerinde kendisini yetiştirmiş bilgili, birikimli Mimar Yusuf ALTAY (UKÜ) mezunu kontrolünde ve bilgisi dâhilinde proje hizmetleri yürütülmektedir.  Ve şirketimize en büyük destek yılların tecrübesi ile bina inşaatında ve taahhüt olarak yaptığı inşaatlarda kendini ispatlamış Değerli büyüğümüz babamızİnş. TeknikeriCengiz ALTAY her zaman yanımızda bize destek olmaktadır.   ''Sonuç olarak her türlü fabrika betonarme bina inşaatı, Çelik yapıları, tamir tadilat, Nakliye, Hafriyat ve alt yapı işlerinizde emrinize hazır olarak hizmet sunmak için bizimle çalışırsanız biz hazırız.''

Telefon: 0262 646 9525
Fax: 0262 646 9525
Email: info@altaylarmimarlik.com
Adres: Arapçeşme Mahallesi Namık Kemal Caddesi No:2 D:3 Kent&Çat İş Merkezi / Gebze / Kocaeli

Altaylar Mimarlık Mühendislik Projeler Haritası

Altaylar Mimarlık Mühendislik Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.