|   |  Altınhas Holding Firması
Altınhas Holding

Altınhas Holding

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Altınhas Holding, konut, ofis ve residence projeleri, Altınhas Holding hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Altınhas Holding ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Altınhas Holding Hakkında

Altınhas Holding; uluslararası standartlarda kurumsal yönetim tecrübesi ile pazar lideri markalar yaratmak hedefi ile kurulmuştur.
 
Başarılı ve sistemli çalışmalarıyla verimlilik odaklı büyümesini sürdürürken, faaliyet gösterdiği pazar ve ülkelerin ekonomilerine katma değer yaratan Altınhas Holding; aynı zamanda 60 yılı aşkın tecrübeye sahip Altınbaş Holding’in de ana hissedarıdır.
Yatırımdaki güçlü deneyim ve bilgi birikimi ile Altınbaş Holding’in lider kurucularından Sn. İmam Altınbaş’ın öncülük ettiği bir oluşumla kurulan Altınhas Holding için başarının sırrı, günün koşullarını iyi okuyarak doğru stratejiyi geliştirmekte yatar.
 
Bu temel felsefeyle faaliyet göstermeye devam eden Altınhas Holding bugün; yurt içinde finans, eğitim, perakende ve gayrimenkul; yurt dışında ise sanayiye yönelik tarım ve tekstil üretim alanlarında önemli yatırımları bulunan Türkiye’nin en güçlü ve güvenilir kurumlarından biri olmuştur.

Tel: 0212 527 3130
Fax: 0212 522 9395
Email: info@altinhas.com
Adres: Büyükdere Cad. Özsezen İş Merkezi C Blok No:126 Kat:9 Esentepe 34394 İstanbul / Şişli 

Altınhas Holding Projeler Haritası

Altınhas Holding Projeleri

Altınhas Holding Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.