|   |  Altıniş İnşaat Firması
Altıniş İnşaat

Altıniş İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2007

  • Proje Sayısı : 3

Altıniş İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Altıniş İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Altıniş İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Altıniş İnşaat Hakkında

Kurumsal

Altıniş inşaat 2007 yılı ilk ayların da, İnşaat Mühendisi Mustafa Andıç ve Bahri Keskin tarafından, konut inşaatları ve taahhüt işleri yapmak amacı ile kurulmuştur. Gerçekleştirdiği projelerle, kısa sürede Bursa'da sektörünün güven veren inşaat firmalarından biri haline gelmiştir. 

Mustafa Andıç; 2007 yılına kadar ortağı olduğu şirketler ile konut, villa inşaatları, deprem güçlendirmesi, tatil köyü-otel yenileme dekorasyon ve izolasyon konularında çalışmalar yapmıştır. 

Bahri Keskin; 1991 yılından beri İstanbul'da faaliyet gösteren Cem-Kes AŞ.'nin yönetim kurulu üyesidir. Cem-Kes Aş. Kamu ihaleleri yoluyla çeşitli ölçeklerde okul hastane gibi binalar yapmıştır. 

Altıniş inşaat kuruluşundan itibaren bir çok prestijli projeye imza atmış ve kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmıştır. 

Gelişen teknolojinin sektöre adaptasyonunu asla ertelemeyen kurumumuz, bilimsel bakış açısıyla, kendini yenileyen ve gelişen bir organizasyon olmayı ve yeni istihdam alanları yaratmayı ilke edinmiştir. 

İnşaat Sektörüne ilk adımını konut yapımı ile atan kuruluşumuz, son derece uzmanlaştığı bu alanın dışında, 2014 yılında ise sigorta sektörüne giriş yapmış ve Altıniş Sigortayı kurmuştur. 

Altıniş inşaat kalitesi Altıniş sigorta güvencesiyle birleştirilmiştir.

Telefon: 0224 453 3530
Fax: 0224 453 3533
Email: info@altinisinsaat.com.tr
Adres: Konak Mah. Kurşunlu Sok. Altıniş Plaza No:11/18 Nilüfer / BURSA

Altıniş İnşaat Projeler Haritası

Altıniş İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.