|   |   |  Altınordu'da vezneler hafta sonu açık olacak

Altınordu'da vezneler hafta sonu açık olacak

Vatandaşların, 2018 yılı ‘emlak ve iş yerlerine ait çevre temizlik vergisi’ 2’nci taksit ödemelerinde sorun yaşamaması için, Altınordu Belediyesi vezneleri hafta sonu da hizmet verecek.

Altınordu'da vezneler hafta sonu açık olacak

2018 yılı emlak ve iş yerlerine ait çevre temizlik vergisi 2’nci taksit ödemelerine devam ediliyor. Her sene iki taksit halinde ödenen ve ilk taksitinin mayıs ayında ödendiği emlak vergisi ve iş yerlerine ait çevre temizlik vergisi ile 6736-7020-7143 sayılı Yasa kapsamında borç yapılandırması yapanlar için taksit ödemeleri 30 Kasım Cuma günü mesai saatinde sona eriyor. Altınordu Belediyesi de bu kapsamda mükelleflerin vergilerini daha kolay ödemeleri ve mağdur olmamaları için veznelerini hafta sonunda da açık tutacak. 24-25 Kasım tarihlerinde açık olacak olan Altınordu Belediyesi vezneleri tam gün olarak hizmet verecek.

Altınordu Belediyesi Hizmet Binası, Altınordu Belediyesi internet adresi “www.altinordu.bel.tr” ve posta yolu ile ödenebilecek olan 2018 yılı emlak ve iş yerlerine ait çevre temizlik vergisi 2’nci taksit ödemeleri 30 Kasım Cuma günü sona erecek. 

Emlak Vergisi Haberleri

Etiketler

Emlak Vergisi Kategorisindeki diğer haberler

 • Emlak ve çevre temizlik vergisi için son gün 30 Kasım
  Emlak ve çevre temizlik vergisi için son gün 30 Kasım

  Tepebaşı Belediyesi yetkilileri, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi’nin 2’nci taksiti için son ödeme tarihinin 30 Kasım olduğunu hatırlatarak, Tepebaşı Belediyesi veznelerinin hafta sonları da hizmet vereceğini belirtti.

 •  Emlak vergisinde ikinci taksit ödemeleri başladı
   Emlak vergisinde ikinci taksit ödemeleri başladı

  2018 yılı emlak vergisi 2. taksit ödemeleri Şehzadeler Belediyesi veznelerinden alınmaya başladı. İsteyen vatandaşlar ödemeleri internet üzerinden online olarak yapabileceği gibi kredi kartı ya da nakit olarak 1 Kasım-30 Kasım 2018 tarihleri arasında belediye veznelerinden de yapabilecek.

 • Başkan Asya’dan vergi affı uyarısı
  Başkan Asya’dan vergi affı uyarısı

  Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, 7143 sayılı kanun kapsamında vergi affından faydalanarak yapılandırma yapan vatandaşların ilk taksitlerini ödemeleri için uyarılarda bulundu.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.