|   |  Altunbüken İnşaat Firması
Altunbüken İnşaat

Altunbüken İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1940

  • Proje Sayısı : 1

Altunbüken İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Altunbüken İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Altunbüken İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Altunbüken İnşaat Hakkında

 

 

ALTUNBÜKEN

 

 

1940 yılında kurulan ALTUNBÜKEN, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen şirketleri arasında yerini almakta ve faaliyette bulunduğu sektörlerde lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.
 
ALTUNBÜKEN, kuyumculuk, inşaat, gayrimenkul ve finans alanlarında uzmanlık ve deneyimi birleştirerek sürekli yatırımlarda bulunan Türkiye'nin genç ve dinamik şirketler grubudur.
 
Grubun başarılarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği esas alan bir yönetim mevcuttur. Ana ilkemiz, "kazan, kazan, kazan"dır ki bu felsefe, hem bizden hizmet alan müşterimizin, hem müşterimizin bağlı olduğu toplumların, hem de grubumuzun kazanmaya odaklı olmasını ifade eder.
 
Grubumuz, hizmetlerini daima müşterilerinin yüzde yüz memnuniyet ve güven ilkelerini temel alarak sunmayı amaçlamaktadır. Bunun neticesinde de, ALTUNBÜKEN, bugüne kadar sektörlerinde dünyadaki gelişmelere hızla uyum sağlayan ve kültürümüzle bağdaşlaşan saygın markalar yaratmayı başarmıştır.

KÜLTÜRÜMÜZ
 
MİSYONUMUZ
 
Kazançlı, rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli yüksek olan stratejik portföyleri paydaşlarına ve onların bağlı bulunduğu toplumlara değer yaratacak şekilde yönetmek.
 
VİZYONUMUZ
 
Bağlı bulunduğumuz sektörlerde müşteri ve toplum odaklı bir yaklaşımla en kaliteli hizmeti sunan ve yarattığı markalarla hem Türkiye'de hem de uluslararası platformda "lider grup" konumuna erişmektir.
 
DEĞERLERİMİZ
 
ALTUNBÜKEN Grubu çalışanları bir aile modeli oluşturarak tüm bilgi ve becerilerini samimiyetle bütün iş süreçlerine dahil etmektedirler.
 
"Kazan, kazan, kazan" değişmez felsefemizdir ki bu hem müşterilerimizin, hem onların bağlı olduğu toplumların hem de kendimizin sosyal, kültürel ve maddi anlamda üç taraflı kazanmaya odaklı olmasını ifade eder.
 
HİZMET SÖZÜMÜZ
 
Asıl ve yegane amacımız kaliteli ve sürekli hizmet sunmaktır.
Müşterilerimize samimi davranacağız ve birlikte sinerji yaratacağız.
Şikayetleri müşterilerimizle iletişim kurma aracı gibi göreceğiz.
Rekabetçi, heyecan veren ve daima araştırmacı olacağız.
Bilgi ve görgümüzle fark yaratacağı ancak hiçbir zaman tevazuyu elden bırakmayacağız.
 
ÇEVRE POLİTİKASI
 
ALTUNBÜKEN Grubu, yürürlükte bulunan çevreyle ilgili mevzuat ve idari düzenlemelere, kendiliğinden tabi olduğu şartlara uyarak üstlendiği projelerin üretiminde havanın, suyun ve toprağın kirlenmesinin önlenmesi için gerekli kaynaklarını düzgün şekilde kullanmaya özen gösterir.
 
Grup, tasarımlarında ve üretiminde bilinçli ve profesyonel personel kullanarak çevre değerlerinin korunmasına ve sürdürülebilirliğin sağlanmasına, sürekli gelişim ve ilerleme anlayışı içerisinde katkıda bulunur.
 
Gelecek kuşaklardan ödünç aldığımız çevremizin korunması konusunda ülke çapında önder olmak ve bu konuyla ilgili çalışmalara katkıda bulunmak için her türlü gayretin içinde yer alırız.

KURUCUMUZ
 
HÜSEYİN ALTUNBÜKEN
(1913, MALATYA - 1993, İSTANBUL)
ALTUNBÜKEN Grubu kurucusu ve ebedi başkanı...
 
1930 yılında Malatya'da kuyumcu ustasının yanında çırak olarak iş hayatına başladı. Kısa sürede hızlı bir gelişme göstererek 1940 yılında kendi soyadını taşıyan ilk mağazasını açtı. Sadece Malatya'da değil, komşu illerle de kuyumculuk ticaretini geliştirdi ve 1955 yılında şirketini İstanbul'a taşımaya karar verdi. Bu yer değişiminin altında yatan en büyük faktör, içinde hiçbir zaman tükenmeyen dünyaya açılma isteğiydi. İstanbul Kapalıçarşı'da ticaret hayatına devam etti ve şirketini başarıyla büyüttü. Sadece üretim yapmanın tek başına bir anlam ifade etmediğini savunan Hüseyin ALTUNBÜKEN, kuyumculuk sektöründe daha önce denenmemiş pazarlama tekniklerini geliştirerek sektörde "çantacılık" diye bilinen, müşterinin ayağına giden pazarlama methodunu geliştirmişti. Kuyumculukta elde ettiği başarılarının ardından, 1962 yılında her zaman çok sevdiği ve inandığı inşaat sektörüne de adım attı.
 
Yaşamı boyunca, takım ruhu oluşturmanın başarıya giden yolda en önemli unsur olduğunu savunarak, insan kaynağına sürekli yatırım yaptı ve ekibiyle beraber birbirinden çarpıcı projelere imza attı.

YÖNETİM KURULU
 
CEM ALTUNBÜKEN
Yönetim Kurulu Başkanı
 
NACİ ALTUNBÜKEN
Yönetim Kurulu Üyesi
 
SİNAN ALTUNBÜKEN
Yönetim Kurulu Üyesi

SEKTÖRLER

KUYUMCULUK
 
1940 yılında Malatya'da, Hüseyin ALTUNBÜKEN tarafından kurulan ALTUNBÜKEN Kuyumculuk, bugün İstanbulda merkezi bulunan ALTUNBÜKEN Grubunun ilk göz ağrısıdır.
 
10, 14,18, 21 ve 22 ayar altın takı ve pırlantalı mücevher koleksiyonlarıyla toptan ve perakende alanlarında müşterilerine hizmet sunan ALTUNBÜKEN, sektörün yenilikçi ve lider şirketleri arasında yer almaktadır.
 
Başta Amerika Birleşik Devletleri, Birlesik Arap Emirlikleri, Rusya, İtalya, Almanya, İngiltere ve İspanya olmak üzere 30'dan fazla ülkeye takı ihracatı gerçekleştiren ALTUNBÜKEN, gelişen altyapısı ve yenilikçi vizyonuyla her geçen gün bir dünya markası haline gelmektedir.

MİSYONUMUZ
Sınırsız hizmet anlayışı ve kusursuz kalite yaklaşımıyla müşteri odaklı, moda yaratabilen ve her zevke hitap edebilen ürünler geliştirerek dünyaya yayılmaktır.

VİZYONUMUZ
Yurtiçinde ve yurtdışında ulaşılan başarılı konumu sürekli geliştirerek pırlanta ve altın mücevher sektöründe en iyi olmak, ileri teknoloji bilgisi, dinamik ve yetkin kadrosuyla, yenilikçi, moda yaratabilen ve takip edilen, müşteri odaklı yaklaşımıyla mükemmel kuyumculuk şirketi olmaktır.

KOLEKSİYONLAR
Pırlanta Koleksiyonu
 
Üç milyar yıllık ihtişam... Sonsuza dek sevgiyi ve sadakati anlatacak dünyada ki en değerli taş... Aşkın simgesi... Pırlanta...
 
ALTUNBÜKEN, koleksiyonlarını oluştururken, yeryüzünün en mükemmel taşlarını özenle seçer, sanatının doruğunda olan kuyumcu ustalarına şekillendirtir ve siz değerli dostalarına o muhteşem taşların ışıltılarını kalplerinizde hissettirmek için sevgisini ortaya koyar...
 
Işıltınızı izlemek ve kendinizi en iyi hissettiren pırlatanızla biran önce tanışabilmek için sizleri mağazalarımıza davet ediyoruz...
 
Altın Koleksiyonu
 
Dünyanın bu en değerli madeni, en usta kuyumcu ustalarının ellerinde binlerce forma girip hayatımızı güzelleştiriyor.
 
Bizler altını işlerken son halini hayal edip sizleri daha nasıl iyi hissettirebileceğimizin kaygılarını taşıyoruz. Dünya modasını çok yakından takip ederken, dizaynırlarımız hayallerini çizerken bu yüzden aklımızda daima sizler varsınız.
 
Koleksiyonlarımızdan bir modeli siz o takıyı taşımaya başladığınız andan itibaren bizim heyecanımız inanın bir kat daha artıyor. Onun sizlere vereceği heyecan ve mutluluk, gözlerinize bir tebessüm olarak düştüğünde, işte asıl o zaman bizler derin bir oh çekiyoruz. İşte o zaman o usta eller ödülleniyor, o kalemler gülüyor, ALTUNBÜKEN işte o zaman hayat boyu dostunuz oluyor. Ve işte o zaman bu onur bizim için en kıymetli ödül oluyor...
 
Bizler, sizleri ömür boyu dost kazanmak ve varolan dostluklarımızı sağlaştırmak için, en yakın mağazalarımıza davet ediyoruz...

İNŞAAT & GAYRİMENKUL
 
ALTUNBÜKEN İnşaat ve Turizm A.Ş., gruba 1970'li yIllarIn başında katılmış olup, bugüne kadar çok sayıda projeye imza atmıştır.
 
Kurumun ana hedefi yaşanabilir, çevreci ve estetik eserler ortaya koyabilmektir. Bunları gerçekleştiriken de toplumun ortak çıkarları göz önünde bulundurularak projeler hayata geçirilir.
 
ALTUNBÜKEN, bu doğrultuda, stratejik olarak başta İstanbul olmak üzere önemli metropollerde, orta ve orta-üst gelir düzeyine hitap eden, tüm yönleriyle özgün bir konsepti olan, erişilebilir konut projeleri ile düşük riskli ve yüksek kira getirisi sağlayabilecek ticari gayrimenkullere yatırım yapmayı hedeflemektedir. Firmamız A.C.S. Proje Yönetim Ltd. global kalitede proje geliştirme ve yönetim çalışmalarını yürütmekte, inşaat faaliyetlerimiz ALTUNBÜKEN İnşaat tarafından gerçekleştirilmektedir. Şirketin tüm yatırımlarında ALTUNBÜKEN Grubu'nun yüksek kalite standartları ön planda tutulmaktadır.

MİSYONUMUZ
İstikrarlı bir büyüme sağlayarak yatırım portföyünün değerini yükseltmek, geliştirdiği projelerde ortakları için sürekli kazanç yaratmak ve hitap ettiği müşteri kitleleri için değer oluşturmaktır.

VİZYONUMUZ
Gayrimenkul pazarında yatırım projeleri geliştirme ve uygulama konusundaki üstün hizmet standartlarımızla global başarı yakalamak.

PROJELER
RELUX
 
Yaşam ve çalışma alanlarının iç içe girmesinden doğan ihtiyaçlarınıza ideal cevaplar: RELUX RSO 50 Tepeüstü, RELUX RFF 35 Ataşehir
 
Her metrekaresi size özel tasarlanmış bir ev veya ofis düşünün... Duvarları ihtiyacınız ölçüsünde genişletebiliyor veya küçültebiliyorsunuz.
 
Tasarımın son teknolojiyle bütünleştiği iç mekanlarda, hem kişisel zevklerinizi yansıtan hem de her yerde göremeyeceğiniz türden butik mimari öğeler hakim.
 
Ulaşımınız çok rahat; trafikten uzak, şehre yakınsınız. Evinizden veya ofisinizden çıkıp metroya yürümek birkaç dakika. En büyük alışveriş merkezleriyse komşunuz.
 
Spor alanları, sinema, sunum salonları, video konferans odaları, müzik stüdyosu, eğlence odaları, çocuk oyun alanları, otopark, restaurant ve cafeler, modern sanat eserleriyle dolu yemyeşil bahçeler...Hepsi, istediğiniz an tamamen sizin.

FİNANS
 
ALTUNBÜKEN Döviz ve Altın Ticareti Anonim Şirketi, 1988 yılında Türkiye'nin ilk 3. döviz firması olarak faaliyete geçmiştir.
 
Türkiye'nin en eski ve en köklü finans kurumlarından biri olan şirketin, merkezi İstanbul Kapalıçarşı da olmakla beraber İstanbul Perpa Ticaret merkezinde de bir şubesi bulunmaktadır.
 
Şirket, sürekli değişen piyasa eğilimlerini, yatırım süreci dahilinde, objektif bir doğrultuda yorumlayarak yatırımcılarına en hızlı ve en doğru şekilde aktarılmasını temel ilke edinmiştir. Müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek açısından piyasadaki bütün para birimlerinden yüksek miktarda elinde bulunduran ALTUNBÜKEN, müşterilerine yatırım koçluğu hizmeti de sunmaktadır.
 
Kurumsal hizmetlerimiz aşağıdaki gibi özetlenebilir;
 
Döviz alım ve satım taleplerinizi telefon aracılığı ile sipariş verebilir; bunlara ilişkin işlemleri sizlere en yakın şubelerimizden gerçekleştirebilirsiniz.
 
Dövizlerinizi, evinize, ofisinize veya istediğiniz bir bankaya zırhlı servis araçlarımız ile getirtebilirsiniz.
 
Özel kur opsiyonları servisimizden faydalanabilirsiniz.

MİSYONUMUZ
Türkiye genelinde, müşterilerimizin ihtiyaç duydukları külçe altın ve döviz alım-satım işlemlerinin hızlı bir biçimde ve en uygun fiyat üzerinden gerçekleştirilmesini sağlamaktır.

VİZYONUMUZ
Türkiye sermaye piyasalarının dünya piyasalarına entegrasyonu çerçevesinde, gelişmeleri yakından takip eden, müşteri ve çalışanlarını iş ortağı olarak gören, ülkesine karşı sosyal sorumluluk duygusu olan ve sektöründe en iyi hizmeti veren finans kurumu haline gelmektir.

Tel: 444 3 759
Fax: 0212 513 0224
Email: info@altunbuken.com
Adres: Aynacılar Cd. No:10, 34120, Kapalıçarşı, Eminönü İstanbul / Fatih

Altunbüken İnşaat Projeler Haritası

Altunbüken İnşaat Projeleri

Altunbüken İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.