|   |  Altunkaynak İnşaat Firması
Altunkaynak İnşaat

Altunkaynak İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1992

  • Proje Sayısı : 1

Altunkaynak İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Altunkaynak İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Altunkaynak İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Altunkaynak İnşaat Hakkında

ALTUNKAYNAK İNŞAAT 1992'den günümüze dek doğruluk, dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu başarılı çalışmalarla inşaat sektöründe kökleşmiş örnek bir firmadır. ALTUNKAYNAK İNŞAAT özellikle konut ve ticari yaşam alanları konusunda uzmanlaşmış ve bugün Türkiye'de inşaat sektörünün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Firmamız kurulduğu günden buyana VİLLA, SİTE, KONUT.. gibi alanında uzmanlık isteyen çalışmalar için sonsuz özverisini günümüz teknolojisiyle birleştirerek mükemmel bir altyapı oluşturmuş böylelikle günümüz koşullarına uyarlı, rahatlığın ve konforun sınırsızca hissedildiği alanlar yaratmıştır.
ALTUNKAYNAK İNŞAAT inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda bugüne kadar ürettiği sayısız projede % 100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle bundan sonra gerçekleştireceği tüm projeleri de başarıyla tamamlayacak olmanın güvencesini vermektedir..

Tel: 0462 841 5961
Fax: 
Email: info@altunkaynakinsaatltd.com
Adres: 731 Sk. No:73 Trabzon / Vakfıkedir

Altunkaynak İnşaat Projeler Haritası

Altunkaynak İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.