|   |  Alyans inşaat Firması
Alyans inşaat

Alyans inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2004

  • Proje Sayısı : 3

Alyans inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Alyans inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Alyans inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Alyans inşaat Hakkında

2004 ‘den beri kurum ve şahıslara, anahtar teslim ve kaliteli hizmet üreten, içinde bulunduğu tüm projeleri, taahhüt ettiği tarihte ve nitelikte hayata geçiren Alyans İnşaat, referansların gücüyle büyümeyi sürdürmektedir.
 
Her ölçekteki ve her bütçedeki projeyi aynı profesyonellik, hassasiyet ve mükemmellik anlayışı ile yöneten Alyans İnşaat’ı, pazardaki rakiplerinden ayıran en önemli özelliği bu bakış açısına sahip olmasıdır.
 
Alyans İnşaat’ın proje yönetim anlayışını, ortaya çıkardığı projeler ve o projeleri birlikte oluşturduğu iş ortaklarından daha iyi kimse anlatamaz. Bizleri referanslarımızla tanıyın, tanıştığımıza memnun olacaksınız…
 
Alyans İnşaat 2004 yılında Kocaeli, Çayırova’da, yurt içi ve yurt dışı her türlü yatırım ve inşaat faaliyetlerine iştirak etmek amacıyla kurulmuştur.
 
Şirket politikası olarak, müşterilerimize ve profesyonel iş ortaklarımıza, güvenilir ticaret çerçevesinde kapsamlı uygulanabilir inşaat bilgisiyle harmanlanmış yenilikçi, zengin kaynaklı ve heyecan uyandıran bir yaklaşım sunmayı kendimize görev edindik.
 
Bu kapsamda yenilikçi bakış ile güç kazanan inşaat grubumuz, gayrimenkul iş gücümüzle birleşerek kuvvetli bir dinamik elde edilmiştir.
 
FAALİYET ALANI (TAAHHÜT, YATIRIM)
 
Alyans İnşaat; Konut, iş merkezi, endüstri binaları, eğitim, sağlık, taşımacılık ve altyapı tesisleri vb alanlarda inşaat taahhüt ve yatırım projeleri üstlenmektedir.
 
Taahhüt İlkesini genel olarak Anahtar Teslimi mantığıyla ele alan firmamız, aynı zamanda proje uygulamaları ile birlikte, kontrollük ve müşavirlik hizmetlerinde de faaliyet göstermektedir.
 
TOPLAMDA
 
110.000 m2 SANAYİ VE DEPO YAPISI, 
85.000 m2 KONUT & YATIRIM PROJELERİ, 
15.000 m2 İŞ MERKEZİ & TİCARİ YAPILAR, 
355.000 m2 PROJE & TASARIM UYGULAMALARI, 
KURUM OLARAK TAAHHÜDÜMÜZ ALTINDA GERÇEKLEŞMİŞTİR.

Tel: 0262 744 2303
Fax: 0262 744 6312
Email: info@alyansinsaat.com.tr 
Adres: Özgürlük Mah. Murat Çobanoğlu Cad. No:24 (Çayırova Belediyesi Karşısı) Kocaeli / Çayırova

Alyans inşaat Projeler Haritası

Alyans inşaat Projeleri

Alyans inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.