|   |  Alyon Yapı Firması
Alyon Yapı

Alyon Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Alyon Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Alyon Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Alyon Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Alyon Yapı Hakkında

ALYON YAPI

ALYON YAPI'da sadece konut değil , geleceğe dair güven ve huzurun yeraldığı değerlerimize uygun yaklaşımlar sergilemekteyiz.

Gerçekleştirdiğimiz projelerde değerlerimize en yatkın, ideal koşulları ile yatırım değeri yüksek standartlara sahip konutlar inşaa etmekteyiz.

ALYON YAPI Olarak

Ülke çapında, sahasına giren bütün konularda öncü olmak ve değişik sistemler geliştirerek en uygun koşullarda bütün gelir gruplarının konut talebini karşılamaya aracılık etmek ALYON YAPI'nın ana hedefidir.

MİSYONUMUZ 

ALYON YAPI olarak tüm dünyada inşaat sektöründe yaşanan teknik ve mimari gelişmeleri yakından takip ederek sağlam, güvenlikli, kaliteli projeler sunmanın yanı sıra sürekli gelişen ihtiyaç ve beklentileri önceden ön görerek projelendirmek. İnsan yaşamını kolaylaştırmak ve yaşam kalitesini arttırmak hedefiyle “kalite ve insan” odaklı hizmet sunmak

VİZYONUMUZ 

Değerlerimize uygun , yenilikçi ve nitelikli , sadece beklentilerin değil sektörün ve konumunun gerektirdiğinin ötesinde standartlarla projelerin hayata geçirilmesi, bu doğrultuda nitelikli yapı, gayrimenkul, inşaat taahhüt projeleri üreterek sektöründe tekniği, kalitesi ve hizmeti ile marka olmak.

Telefon: 0212 294 8980
Fax: 0212 294 8986
Email: orhanalyoninsaat@hotmail.com
Adres: Hamidiye Mah. Hasdal Cad. Yazgı Sk. No:1/A Kağıthane İSTANBUL

Alyon Yapı Projeler Haritası

Alyon Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.