|   |  AMD İnşaat Firması
AMD İnşaat

AMD İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

AMD İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, AMD İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve AMD İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

AMD İnşaat Hakkında

Hakkımızda

İnşaat sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan AMD İnşaat, kaliteli projelere imza atan firma kimliğiyle, sektörel gelişmeleri yakından izleyerek, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve bu doğrultuda yatırımlar yapan bir firmadır. İnşaat sektörünün son yıllardaki inanılmaz gelişimi, beraberinde, profesyonel servis üretebilecek firma ihtiyacını da doğurmuştur

AMD İnşaat olarak projesini ürettiğimiz ve toplam kalite anlayışından taviz vermeden tamamen kendi malzeme stoğumuzu kullanarak uygulamasını yaptığımız tüm işlerimizle sektörde öne çıkmayı başardığımıza inanıyoruz. Uygulama kökenli bir firma olmamızdan dolayı uygulayıcı firma ve ekiplere teknik anlamda yardımcı olmak, AMD İnşaat’ı farklı kılan en önemli unsurdur.

AMD İnşaat standart mesai kavramını günlük iş akışı için uygulayan fakat 24 saat düşünce yapısı ile bir sonraki günü hesaplayarak planlayan bir düşünce yapısındadır.

Çünkü bu onun hayat felsefesi ve işine karşı duyduğu güçlü bir hazdır.

Bünyesinde barındırdığı her biri kendi alanında uzman olan ekipler ile çalışmayı ilke edinmiştir. Eğitimlerimizle sektörel bilgi güncellemesi alan insan kaynağımızın, kaliteli çalışma ortamlarından aldıkları enerjiyle ürettikleri müşteri memnuniyeti sayesinde, hizmet ürettiğimiz tüm sektörlerde, tercih edilen firma kimliğimizi standartlarımızı yükselterek koruyoruz.

Ürettiğimiz nitelikli tüm projelerimizde, çevreye ve doğaya karşı hassas ve duyarlı yaklaşımımız, yatırımlarımızın tüm olanaklarını kullanarak yapı güvenliğine maksimum önem veren bakış açımızla ve kaliteye odaklanarak işini seven insan kaynağımızla tercih edilen firma kimliğimizi oluşturmanın gururunu yaşıyoruz.

AMD İnşaat  olarak, bizleri tercih eden tüm müşterilerimiz, çözüm ortaklarımız ve firmalarımıza teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
AMD İnşaat Taahhüt San. Tic. Ltd. Şti.

Telefon: 0212 536 0031
Fax: 0212 536 0031
Email: info@amdinsaat.com
Adres: 75.Yıl mahallesi 1327/1 Sokak. No: 6-D Sultangazi istanbul

AMD İnşaat Projeler Haritası

AMD İnşaat Projeleri

AMD İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.