|   |   | 

Amerika’da Konuşulan Türk Bu Projeyi Türkler İçin Yaptı

Türkiye’den 1967 yılında Amerika’ya işçi olarak gidip cebindeki 4 Dolar para ile hayata başlayan ve daha sonra dev şirketler kurup adından söz ettiren Türk İşadamı Yılmaz Yörük ve oğlu Aydın Yörük yeni projelerini hem para kazanıp hem de stresten uzak yaşamak isteyenler için yaptı.

Amerika’da Konuşulan Türk Bu Projeyi Türkler İçin Yaptı

 “Biz Türkler hayatın belli bölümününde para kazanmak için çalışıp sağlığımızı kaybederiz daha sonra da sağlığımızı kazanmak için kazandığımız parayı harcarız” diyen Aydın Yörük, Uzun Yaşam Merkezi Nazilli’de kurdukları yaşam merkezi ile özellikle işadamlarına stresten uzak bir yaşam sunmayı hedeflediklerini söyledi. İşadamından doktoruna, şirket yöneticisinden Ceo’ya kadar Nazilli İsabeyli Mahallesi’ndeki Sierra Vista Rezidans konutları stressiz bir yaşam yeri arayanların adresi oldu. 

Türkiye’de iş yaşamında en büyük sorunun stres olduğunu ve ağır iş yükü ve büyük sorumluluklar altında yaşayanların en çok ihtiyaç duydukları şeyin ferah yaşam alanları olduğunu belirten Nazilli İsabeyli’deki Sierra Vista Rezidans konutları Proje Pazarlama Sorumlusu Nevzat Kaya, İzmir, Aydın, Manisa, Denizli, Muğla ve Uşak illerinin yanı sıra İstanbul ve Ankara’daki işadamları için özel hazırlanan projenin Türkiye’deki ender projelerden olduğunu söyledi. Proje’nin Newyork Rochester’de yaşayan ve burada Türk’ün zekasını ispatlayan İşadamı Yılmaz Yörük ve Aydın Yörük tarafından hazırlandığını belirten Nevzat Kaya, “Globalleşen dünyada internet aracılığı ile uzaklık mefhumu yok olmaya başladı. Metropollerde yaşayan pek çok işadamı zamanının büyük bir bölümünü daha rahat ve huzur bulduğu mekanlarda geçirmeye başladı. İş hayatının ise en büyük sorunu stres oldu. Yaşanan bu sorunları çözmek amacıyla Uzun yaşam merkezi Nazilli İsabeyli Mahallesi’nde Sierra Vista Rezidans Konutları Projesini hayata geçirdik. Son teknoloji ile her türlü ayrıntının düşünülerek yapıldığı Sierra Vista Rezidans Konutları’nda oturanlara yılın 12 ayı tatil modunda bir yaşam kalitesi vaat ediyoruz. Her türlü konut seçeneğinin bulunduğu projemizde insanlarımız bir yandan havuza girip spor aktivitelerini yerine getirirken diğer yandan işlerini takip edebilecekler. İzmir Adnan Menderes Havaalanı’na bir saat çevre illere de 1-2 saat mesafedeki konutlarda iş hayatına yön veren insanlarımız ferah bir ortamda yaşlanmadan yaşabilecekler” dedi.

Projede uygulanan farklı mimari, üst düzey inşaat teknikleri ve kalitesi ile elit insanlara özel bir yaşam alanı oluşturduklarını belirten Duygu Sağlık ise Newyoork rochester’e olan sosyal ve kültürel katkılarından dolayı Rochester Belediyesince bir sokağa adı verilen Yılmaz Yörük tarafından hazırlanan bu projeyi Aydın Nazilli İsabeyli’de hayata geçirdiklerini belirterek “İnsanlarımızın ömrüne ömür katacak güzellikteki, uzun ve sağlıklı insanların yaşadığı Sierra Vista Rezidans Konutlarında gerek inşaat teknikleri gerekse ultra lüx İnşaat kalitesi ile Türk işadamlarımıza sağlıklı ve uzun bir yaşam alanı sunmayı amaçladık” dedi. Her aile yapısına uygun olarak inşa edilen 70 m2 1+1 , 120 m2 2+1 ve 186 m2 3+1 konutların, kapalı ve açık spor salonları, yarı olimpik yüzme havuzu, otopark, mescid ve sosyal alanlarıyla doğal ve modern yaşamı bir arada barındıran projenin kira getirisiyle de kendini 13 yılda amorti ederek Türkiye’de konut sektöründe eşine rastlanılmayan bir yatırım aracı oluşturduklarını belirtti.

Emlak Haberleri

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Avrupalı müteahhitler Türkiye’de toplanacak
  Avrupalı müteahhitler Türkiye’de toplanacak

  Paris'te düzenlenen Avrupa Uluslararası Müteahhitler Birliği (EIC) genel kurulunda mega projelerin finansman sıkıntıları damga vurdu. Avrupalı müteahhitler, herhangi bir otoritenin proje açıklamaya yanaşmadığını belirtti.

 • Kanal İstanbul en çok Arnavutköy ve Başakşehir’i değerlendirdi
  Kanal İstanbul en çok Arnavutköy ve Başakşehir’i değerlendirdi

  Teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu olarak faaliyet gösteren endeksa.com’un Kurucu Ortağı ve CEO’su Görkem Öğüt, Kanal İstanbul projesinin Küçükçekmece, Başakşehir, Esenyurt ve Arnavutköy ilçelerinin gayrimenkul fiyatlarında değer artışına yol açtığını kaydetti.

 • Türkiye’de Lüks Konut Talebi Artıyor
  Türkiye’de Lüks Konut Talebi Artıyor

  Dünya’nın ilk lüks konut pazarlama şirketi olan Coldwell Banker, 2013 yılından bu yana Türkiye’de de Profesyonel Lüks Konut Uzmanı ve Gayrimenkul Yatırım Danışmanı Ayşe Fügen Arda ile birlikte hizmet veriyor.

 • Hangi Durumlarda İfraz ve Tevhid Yapılmaz?
  Hangi Durumlarda İfraz ve Tevhid Yapılmaz?

  İfraz; imar planı tamamlanmış yerlerde, plan koşullarına uymak şartıyla bir parselin birden fazla parsele dönüştürülmesi işlemidir. Tevhid ise, birden fazla bitişik parselin birleştirilmesi işlemidir.

 • Alt Kiralama Nedir?
  Alt Kiralama Nedir?

  Hangi durumlarda alt kira sözleşmesi yapılabilir? Alt kira ne demektir? Kiralanan taşınmazın kullanım hakkı nasıl devredilir?

 • Bodrum Katta Rutubet Sorununa Çözümler
  Bodrum Katta Rutubet Sorununa Çözümler

  Özellikle müstakil evlerde ama çok katlı binalarda da genellikle depo olarak kullanılan bodrum katlarında en sık rastlanan sorun nem ve rutubettir. Bodrum katlarını yaşam alanına dönüştürmek ya da depolama için de daha sağlıklı bir ortam yaratmak isteyenler için rutubet sorununu çözebilecek uygulamalar yapılabilir.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer