|   |  Ana Yapı Firması
Ana Yapı

Ana Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1980

  • Proje Sayısı : 0

Ana Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Ana Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ana Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ana Yapı Hakkında

KURUMSAL

TARİHÇE

1920’ li yıllarda Erzincan’ da bir aile işletmesi olarak kurulan “Doğruluk Ticarethanesi” ilerleyen yıllarda, faaliyetlerini İstanbul’a taşımış ve 1947 yılında Üsküdar’da ilk inşaatını gerçekleştirmiştir.

Aile şirketi o zamandan bugüne inşaat faaliyetlerini sürdürmüş, ağırlıklı olarak Üsküdar ve Kadıköy bölgesinde konut inşaatları tamamlamıştır; 1980 yılından itibaren de ANAYAPI A.Ş. adıyla yüzlerce aileyi ev sahibi yapmıştır

Anayapı, günümüzde yeni projesiyle; İstanbul’ un gelişen yüzü Kurtköy’de kendisine ait 16.400m2’ lik bir alan üzerinde, Bakü Caddesi ile Ekin Sokağın birleştiği köşede yepyeni bir yaşam alanı kurmaktadır. “Daha fazla daire sayısı” yerine, “Daha fazla yaşanabilir alan” anlayışıyla, 224 daireyi yeni sahipleri için hazırlamaktadır.

Önümüzdeki 5 yıllık planda ise; yine kendisine ait araziler üzerinde iki yeni projenin hazırlıklarını sürdürmekte, Kurtköy’ün gelişimine katkıda bulunmayı ve önümüzdeki yıllarda bu bölgedeki varlığını etkili bir şekilde sürdürmeyi amaçlamaktadır.

MİSYON

Kendisi ve çevresiyle estetik birlikteliğin ön planda tutulduğu; sağlam altyapı ve yenilikçi teknolojilerle donatılmış, yüksek standartlı yaşam alanları geliştirmek; müşterilerimiz, çalışanlarımız ve yatırımcılarımız için doğru maliyetler ile yeni ve yüksek kaliteli değerler oluşturmak.

VİZYON

Her zaman mükemmeli aramak, yaptığımız işte en iyi olmak ve insanların gözünde kalite, doğruluk ve güvenle özdeşleşen bir firma olmak.

Telefon: 0216 464 8600
Fax: 0216 464 8600
Email: info@anayapi.com
Adres: Kozyatağı Mah. Çardak Sok. No:1/1 - 34742 Kadıköy / İstanbul

Ana Yapı Projeler Haritası

Ana Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.