|   |  Ancın İnşaat Firması
Ancın İnşaat

Ancın İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1973

  • Proje Sayısı : 5

Ancın İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ancın İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ancın İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ancın İnşaat Hakkında

ANCIN HAKKINDA

1973 yılında Aydın’da Muzaffer ve Süleyman ANCIN tarafından Kardeş İnşaat adı ile faaliyetlerine başlayan ANCIN İnşaat, inşaat ve gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermektedir. Bugüne dek 200 bin metrekarenin üzerinde inşaatı tamamlayan ANCIN İnşaat Aydın’ın nitelikli konut üreten en büyük inşaat şirketlerinden biridir. Aydın’ın çeşitli bölgelerinde konut projeleri ağırlıklı olmak üzere eğitim ve dini yapılarla birlikte toplam 30’un üzerinde projeyi hayata geçirmiştir.
 
Konutun yanı sıra nitelikli ticari alan ihtiyacına yönelik projeler de geliştiren ANCIN İnşaat TRALLES GOLD RESİDENCE projesini günümüzün finans merkezi olarak adlandırılan yeni Dörtyol’da çok kısa sürede hayata geçirmiştir.2012 yılında titiz çalışmalar sonucunda projesine başladığı ve günümüz modern yaşamının tüm ihtiyaçlarını barındıran ALİNDA GOLD RESİDENCE projesini de 2014 yılında tamamlamıştır.
 
Halihazırda Aydın’da ALABANDA GOLD RESİDENCE ve MAGNESİA GOLD RESİDENCE projelerini hayata geçirmeye hazırlanan ANCIN İnşaat 2014 yılı başlarında İzmir ofisini de hizmete açarak N.LATİS projesini İzmir’in gözde yaşam alanlarından Narlıdere’de başlatmış ve inşaat sektöründeki bilgi birikim ve tecrübelerini İzmir’e de taşımıştır.

Tel: 444 9 262
Fax: 0256 211 1011
Email: info@ancin.com.tr
Adres: Adnan Menderes Mah. Denizli Bulv. No:8  Tralles Gold Residence A Blok K:1 D:1

Ancın İnşaat Projeler Haritası

Ancın İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.