|   |  Andinç İnşaat Firması
Andinç İnşaat

Andinç İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Andinç İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Andinç İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Andinç İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Andinç İnşaat Hakkında

MİSYON-VİZYON

Misyon
Geçmişten günümüze süregelen barınma ihtiyacını güvenli insanlarla ve mevcut şartlar doğrultusunda kaliteli bir şekilde size sunmaktadır. Beklentilerin istikrarlı ve ihtiyaçlara yönelik konumlandırılıp, süreklilik çerçevesinde, nitelikli yapı anlayışıyla ve alanında uzmanlaşmış kişilerle güven odaklı gerçekleştirilir. Müşteri memnuniyetinin ön plana alındığı sosyo-kültürel  ve sosyo-ekonomik yapıya uygun çağdaş yaşamın standartlarına cevap veren, yenilenebilir bir yapı “ANDİNÇ İNŞAAT” tarafından size sunulmaktadır.

Vizyon

Gelişen yaşam standartlarına bağlı olarak temel hedefimiz kalite, güven ve itibar doğrultusunda sizlere en iyi hizmeti vermektir. Aynı zamanda Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında olma hedefi ve bilinciyle çalışmalarımızı sürdürürken kaliteyi güvenle sunmayı hedeflemekteyiz. Günümüz ihtiyaçlarına cevap veren ve geleceği de öngören bir hizmet anlayışıyla çağdaş yaşama uyum sağlamayı temel prensip edineceğiz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yeniliklere açık, modern, ekonomik ve bunlarla birlikte itibardan ödün vermeden hizmetimizi güven doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.

Telefon: 0376 213 0973
Faks: 0376 213 0973
Email: andincinsaat@hotmail.com
Adres: Cumhuriyet Mahallesi Necip Fazıl Kısakürek Sok. Abalı İşhanı No:Z-1 Çankırı Merkez

Andinç İnşaat Projeler Haritası

Andinç İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.