|   |  Ane Yapı Firması
Ane Yapı

Ane Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1973

  • Proje Sayısı : 2

Ane Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Ane Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ane Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ane Yapı Hakkında

Firmamız Hakkında

ANE Yapı Endüstri Ltd. Şti. firmasının inşaat sektörüne girişi, şirketin kurucusu İnşaat Yüksek Mühendisi Ahmet Nuray Erdoğan tarafından 1973 yılında kurulan şahıs şirketi ile başlamaktadır. 1973 yılından itibaren dayanıklılık, kullanım kolaylığı ve kaliteli hizmet sunmayı kendisine felsefe edinerek özel konut inşaatları yapmış, bununla birlikte devlet kuruluşları, bankalar ve özel sektöre inşaat taahhüt işlerini kendine belirlemiş olduğu felsefesinden taviz vermeden yaparak teslim etmiştir.

1997 yılında kurumsallaşma faaliyetlerine önem vererek hizmetlerine ANE İnşaat Ltd. Şti. ve daha sonra ANE Yapı Endüstri İnşaat Ltd. Şti. adındaki ikinci bir şirketi ile devam etmiştir. Bu kapsamda ANE Yapı Endüstri firması ile özel konut inşaatları yapımı ve devlet kuruluşları, bankalar ve özel sektöre ait inşaat taahhüt işlerini, ANE İnşaat firması ile de birçok uluslararası kuruluşun dağıtıcı ve uygulamacı bayiliklerini alarak her türlü malzeme satışı ile uygulamalı mühendislik hizmetlerini yapmaktadır. Yapı Kimyasalları, Epoksi kaplama, Mantolama ve boya işleri sunmuş olduğu mühendislik hizmetlerinden en önemlileridir. 2012 yılında tüm faaliyetleri tek çatı altında toplayarak ANE Yapı Endüstri İnşaat Ltd. Şti. firması ile yoluna devam etme kararı almıştır.

1998 yılından itibaren ERNA Yapı Ekspertiz firması ile özel sektör ve bankalar adına gayrimenkul ve menkul değerleme faaliyetlerini de sürdürmektedir. Bu sene 40. Kuruluş yılını kutlayan sektördeki yeri ile her iki firmanın da idaresi ikinci kuşak dinamizmi ile Makine Yüksek Mühendisi R. Ufuk Erdoğan tarafından sürdürülmektedir.

 

Misyon-Vizyon & Kalite Politikası

Vizyon

Büyüme ve gelişmede istikrarı sağlamak, ve sektörün önde gelen firmalarından biri olmak.

Misyon

Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden, tecrübeli, inançlı ve bilgili yönetim kadrosu ve profesyonel ekipleri ile insanların ve kurumların her zaman güven duyduğu bir firma olmak, çağın yeniliklerini ve insan ihtiyaçlarını takip eden projeleri zamanında ve eksiksiz olarak teslim etmek.

Kalite Politikamız
Müşterilerimizin beklentilerini tam olarak anlayarak, yapılacak iş programı çerçevesinde teknik şartname ve standartlara uygun şekilde çalışarak en iyiyi elde etmek.

Yerel ve Uluslararası tüm yasal şartları kabul ederek gereklerini yerine getirmek.

Güvenli ve sağlıklı, herkesin uyum içinde çalıştığı bir çalışma ortamı yaratmak.

Durmaksızın gelişim ve çalışma ile en iyiyi ve mükemmeli yakalamak.

Taşeronlarımızla işbirliği içinde çalışarak her koşulda ortak uyumu yakalamak.

Teknolojik gelişme ve değişimleri takip ederek bilgi ve tecrübelerimizi arttırmak.

 

İşçi Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

Firmamız her türlü inşaat faaliyetlerini kalite politikasını dikkate alarak en iyi düzeyde yürütürken çalışanların sağlığı ve güvenliğinin eksiksiz korunması ve çalışma koşullarının iyileştirilmesini hedeflemektedir.

Bu koşullar altında aşağıdaki hususların teminini ve yapılması olmazsa olmazımızdır.

İşçi Sağlığı ve Güvenliği için tehdit oluşturacak olan unsurların ortadan kaldırılması veya en aza indirilmesi için en önce gerekli tedbirlerin alınmasını sağlamak,

İşçi Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili yürürlükteki tüm yasal mevzuat ve idari düzenlemelere uymak,

İşçi Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili tüm çalışanlara, bireysel sorumluluklarının farkında olmalarını sağlamak amacıyla eğitimler verilmesini sağlamak,

İşçi Sağlığı ve Güvenliği kapsamında “sıfır iş kazası” hedefimize ulaşmak için her daim gayret göstermek ve birlikte çalıştığımız Taşeronlarımızın da bu konuda gayret göstermelerini sağlamak.

Tel: 0312 466 1915
Fax:  0312 466 2636
Email: info@aneyapi.com
Adres: Güvenlik caddesi 76/3 Çankaya-ANKARA

Ane Yapı Projeler Haritası

Ane Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.