|   |  Anıl Beton Firması
Anıl Beton

Anıl Beton

  • Kuruluş Tarihi : 2004

  • Proje Sayısı : 1

Anıl Beton, konut, ofis ve residence projeleri, Anıl Beton hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Anıl Beton ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Anıl Beton Hakkında

Anıl Beton Tic. ve San. Ltd. Şti

ANIL BETON, 2004 yılında Kemerburgaz Yolu Üzeri / Cendere Mevkii / Ayazağa / Sarıyer / İstanbul bölgesinde 7.000 m2 arazi üzerine 120.00 m3 / Saat üretim kapasiteli kurulan hazır beton tesisi ve yine 2016 yılında İstanbul   ALİBEYKÖY  FSM bulvarı mevkinde kurulan 120 m3/ saat üretim kapasiteli kurulan ikinci tesisi ile , yapı sektöründe faaliyet gösteren müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Günümüz mega projelerinde zaruri hale gelen proje alanı içi mobil tesis kurulumu hususunda da gelişime ve değişime ayak uydurmayı başaran Anıl Beton, müşteri kitlesine bu kapsamda da modern, hızlı ve kaliteli hizmet sunabilme noktasına ulaşmıştır. Bu kapsamda Anadolu Yakası Kadıköy İlçesi sınırlarında hayata geçen İ.B.B. Kurbağalıdere Islah Projesi hazır beton ihtiyacını karşılamak için, 2 adet toplam üretim kapasitesi 300.00 m3 / Saat olan mobil hazır beton tesisini hizmete almıştır. 

Anıl Beton, hazır beton üretiminde agreganın önemine binaen yine Ayazağa Cendere bölgesinde Danış Maden işletmesi çatısı altında agrega üretim tesislerini faaliyete almıştır. 

Toplam 25 Transmikser 7 Mobil Pompa ile hizmetine devam eden Anıl Beton, 24 saat hizmet vermektedir. 

Anıl Beton sektörün gereği tüm kalite ve kontrol belgelerine, mesleki alanda ihtiyaç duyulan tüm akreditasyonlara sahiptir. TS EN 206 - 1 standardına göre üretim yapan ve ürün kalitesini Türkiye Hazır Beton Birliği’nin KGS belgesi kapsamında denetime açık tutan Anıl Beton, kaliteye verdiği önemi bu açıdan net bir dille ifade etmektedir.

2016 yılında artan beton talebini karşılamak üzere yapılan "taşeronluk anlaşması" ile mikser saysı 50´ye pompa sayısı 10´a çıkarılmıştır.

Bununla beraber 2016´nın son çeyreğinde açılacak olan 3ncü hazır beton tesisiyle üretim kapasitsei 400m3/saat e çıkacaktır

Telefon: 0212 332 2323
Fax: 0212 289 3728
Email: info@anilbeton.com
Adres: Ayazağa Mahallesi Kemerburgaz Caddesi  No 10/5 Sarıyer / İstanbul / Türkiye

Anıl Beton Projeler Haritası

Anıl Beton Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.