|   |  Anka İnşaat Firması
Anka İnşaat

Anka İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Anka İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Anka İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Anka İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Anka İnşaat Hakkında

Hakkımızda Bizi Tanıyın

Anka, yaratıcı mimari tasarımları, yüksek teknoloji uygulamaları ve inşaat kalitesi ile öne çıkan genel müteahhitlik, gayrimenkul geliştirme, proje yönetim konusunda uzmanlaşmış yapı firmasıdır. İnşaat uygulamalarını ve inşaat proje yönetimini bütüncül olarak ele alması ve bu bütünlüğü gerçekleştirmesi başarısının temelidir.

Anka İnşaat, inşaat projelerinin gerçekleştirilmesine uygun arsa bulma aşamasından bulunan arsaya ait resmi formalitelerin ve tapu işlemlerinin yürütülmesi aşamalarına, arsanın en iyi kullanım şekli için yaptığı araştırmalar sonucu seçilen proje için konsept, taslak proje ve master plan alternatiflerinin hazırlanmasına, projenin statik, mekanik, mimari ve uygulama çizimlerinin hazırlanmasına ve projenin anahtar teslim inşa ve tefrişi aşamalarına değin en uygun çözümleri üretir.

Gerçekleştirilen projenin yönetimi, işletim ve enerji verimliliğinin optimizasyonu ve inşaatı devam eden ve biten projeler ile mevcut tesislerin risk analizlerinin yapılarak en uygun sigortalama şartlarının belirlenmesine değin iş kalemlerini üstlenir ve gerçekleştirir.

Misyonumuz
İnşaasına katkıda bulunduğumuz her şehrin kişiliğini tamamlayan yapılar kurmak. Yaşam alanlarını sanata dönüştürmek. Geleceğin büyüklerine, içinde keyifle yaşayacakları şehirler bırakmak

Vizyonumuz
Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetme

Telefon: 0352 231 2138
Fax: 0352 231 2138
Email: info@ankabina.com
Adres: Hunat Mah. Yenisu Sok. Dünya İş Merkezi B Blok Kat 10 No: 3/37 Melikgazi / KAYSERİ

Anka İnşaat Projeler Haritası

Anka İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.