|   |  Çankaya İnşaat Projeleri
 Çankaya ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Çankaya ilçesini favorilerinize ekleyin. Çankaya İlçesini Favorilerime Ekle

Çankaya Güncel İnşaat Projeleri

Çankaya İnşaat Projeleri

Çankaya Konut Projeleri konut projeleri
Çankaya Konut Projeleri

Ankara’nın tüm ilçelerin de olduğu gibi Çankaya’da da en yeni konut projeleri “markalı proje” olarak inşa ediliyor. Bu nitelikli projeler konut, ofis ve rezidans olarak çeşitli kullanım şekillerine hitap ediyor. Ayrıca yatırımlık projeler arasında hemen kendini belli ederek yatırımcılarında dikkatini çekiyor. Çankaya ‘da yatırımcılar için çeşitli konut fırsatları da...

Çankaya Emlak Haberleri

Çankaya Hakkında Genel Bilgi

Ankara’ın Çankaya ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Çankaya’daki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Çankaya’daki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Çankaya’daki en yeni konut projeleri

Çankaya’da yaklaşık olarak 147 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Çankaya’daki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Çankaya’daki en yeni ofis projeleri

Çankaya’da yaklaşık olarak 37 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Çankaya’daki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Çankaya’daki en yeni rezidans projeleri

Çankaya’da yaklaşık olarak 62 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Çankaya’daki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.