|   | 

Ankara Hemen Teslim Projeler

Ankara Hemen Teslim Projeler

Ankara  Hemen Teslim Projeler

Oturmak için yeni bir ev satın almak isteyenlerin ilk hedefinde inşası bitmiş hemen teslim edilmeye hazır konut projeleri yer alıyor. Hemen teslim konut projeleri, maketten satın alınan projelere nazaran biraz daha pahalı olsalar da satın alanlar için bazı avantajları da bulunuyor.

Markalı konut projelerinde güven sorunu yok denecek kadar az olsa da, bu noktada tapusu hazır daireler konut alıcısı için önemli bir güvence aracı olarak rol oynuyor.

İnşaatı bitmiş ya da bitmek üzere olan konut projelerinde tapu güvencesiyle satışı yapılanları daha detaylı inceleyebilmeniz için liste haline getirdik.

-Ankara’da hemen tapu teslimi olan konut projeleri “Ankara Hemen Teslim Projeler” sayfasında listelenmiştir.

- Ankara  Hemen Teslim Projeler listesini incelerken, merak ettiğiniz soruları sorabilir aynı zamanda içlerinden birçoğunu üç boyutlu olarak gezebilirsiniz.

Ankara Hemen Teslim Projeler Haritası

 • Lalezar Konutları Ankara
  Genyap

  Lalezar Konutları Ankara

  Lalezar Konutları projesi Genyap tarafından Ankara Yenimahlle'de 4.400 metrekare arsa alanı üzerinde iki blok olarak hayata geçiril...

 • Beyterrace Ankara
  Fertaş İnşaat

  Beyterrace Ankara

  Beyterrace Ankara projesi Fertaşİnşaat tarafından Ankara Çankaya BeytepeMahallesi'nde 12.000 m2 arsa alanı üzerinde 5 b...

  daha fazla yükle

  © Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

  footer